سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

انتصاب های جدید در قدیمی ترین شرکت تولید کننده نفت کشور

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان که قدیمی ترین و در عین حال وسیع ترین شرکت تولید کننده نفت و گاز کشور است با صدور احکامی ،مسئولان جدید این شرکت را منصوب کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید کمال موسوی؛ با صدور احکامی روسای دفتر مدیرعامل و ۲ اداره ستادی امور مهندسی و ساختمان و امور حقوقی و قراردادها را منصوب کرد .

وی در این حکم علی شیرانی پور، پیمان ملائی و جهانبخش عیدی پور را به ترتیب به عنوان روسای دفتر مدیرعامل و دبیرخانه اطلاعات، امور مهندسی و ساختمان و امور حقوقی و قراردادها منصوب کرد .

وی در این احکام از زحمات عبدالصمد یراحی، بهمن خوشکلام و سید بهروز موسوی تقدیر و تشکر کرد.

موسوی در این احکام ضمن آرزوی موفقیت برای مسئولان قدیم از روسای جدید خواسته است تا ضمن توجه به دستور العمل های صادره تمامی تلاش خود را برای پیشبرد اهداف ترسیم شده و وظایف محوله سازمانی به کار گیرند .

همچنین با صدور حکمی از سوی منوچهر بارانی؛ مدیرمنابع انسانی، عبدالصمد یراحی را به عنوان رییس بهبود روابط کار و امور اجتماعی این شرکت منصوب شد .

بر پایه این گزارش، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از ۵ شرکت بهره بردار نفت و گاز تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به مساحت بیش از ۲۷ هزار کیلومتر مربع به مرکزیت مسجدسلیمان فعالیت می کند .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۴۴۳۴ بازدید