سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

اجرایی شدن ۸۵ درصد از مصوبات دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد توسط نفت گچساران

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: ۸۵ درصد از ۱۲۲ مصوبه سفرهای استانی اول و دوم رییس جمهوری و اعضای هیات دولت که به این شرکت محول شده بود، اجرا ، تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا پاکدل؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان این مطلب افزود: برای ۱۱ طرح مصوب دور نخست سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۲۳ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال هزینه شده است.

وی تصریح کرد: ۱۱۱ طرح مصوبه دور دوم که جزو تعهدات شرکت نفت و گاز گچساران است نیز افزون بر ۲۰۷ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

به گفته پاکدل، طرح های استانی دور اول سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد که با تعهد شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران انجام شد، شامل سه طرح تربیت بدنی ، دو طرح دانشگاه یاسوج و احداث دو بیمارستان ۶۴ و ۹۶ تختخوابی گچساران ، احداث و تکمیل فرودگاه گچساران و تامین اعتبار گازرسانی به دو روستای گچساران بوده است.

وی طرح های مهم دور دوم سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد را شامل ۴۶ طرح در زمینه آموزش و پرورش ، ۱۸ طرح در زمینه تربیت بدنی ، ۱۲ طرح دانشگاه یاسوج و سه طرح دانشگاه پیام نور استان اعلام کرد و با اشاره به در دست اجرا بودن ۱۵ درصد مابقی طرح های استانی تعهدات وزارت نفت در دورهای اول و دوم سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت این استان، اظهار داشت: با تمهیدات اندیشیده شده تا پایان سال جاری مابقی تعهدات نیز اجرا و تکمیل خواهند شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۱۹۲۸۷ بازدید