سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

همه میدان های مشترک تا پایان سال تعیین تکلیف می شود

وزیر نفت در جمع بسیجیان صنعت نفت گفت: تا پایان سال هر هفته یک قرارداد برای تولید از میدان مشترک امضا خواهد شد و با همین تفکر بسیجی، همه میدان های مشترک را تعیین تکلیف خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، وزیر نفت امروز (سه شنبه ۸ آذر) در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت با بیان این که بسیج و بسیجی، خاص یک مقطع زمانی نیست، افزود: با توجه به شرایط کنونی، صنعت نفت کشور مسئولیت سنگینی به عهده دارد که تنها با تفکر بسیجی به ثمر می نشیند.

مهندس رستم قاسمی تصریح کرد: تفکر بسیجی در همه مقاطع انقلاب اسلامی همواره با صنعت نفت کشورمان همراه بوده است.

مهندس قاسمی اظهار کرد: دشمن هر روز روش های جدیدی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران طراحی می کند، غافل از این که همین بسیجی که دیروز با جنگ افزارهای جنگی آنان می جنگید، امروز می تواند با تفکری بسیجی و غالب بر تفکر دشمن با فناوری خصمانه آنان نیز مبارزه کند.

وی گفت: تحریم هایی که امروز از سوی دشمن به کشور اعمال و روز به روز نیز بر شدت آن افزوده می شود، با هدف مبارزه با صنعت نفت و ایجاد خلل در این صنعت زیربنایی است، اما همه این هجمه ها با تلاش و اعتقاد به تفکر بسیجی در هم شکسته خواهد شد.

وزیر نفت برداشت از میدان های مشترک نفت و گاز، تکیه بر توانمندی ساخت داخل به وسیله نیروهای متخصص ایرانی، توسعه زیرساخت ها، افزایش بهره وری و ایجاد معیشت و رفاه هر چه بیشتر برای مردم و رونق اقتصادی را از اهداف مهم برشمرد و گفت: تحقق این اهداف، نیازمند وحدت، همدلی و مشارکت همگانی است و بی شک حضور بسیجیان می تواند دستیابی به آنها را  زودهنگام سازد.

مهندس قاسمی گفت: امروز، جنگ نظامی و اسلحه در میان نیست بلکه جنگی سخت تر متوجه ماست که صنعت نفت کشور را نشانه گرفته است؛ از این رو مسئولیت این صنعت در رویارویی با حربه های دشمن سنگین تر از گذشته شده است.

وزیر نفت گفت: برنامه های جدیدی برای تولید نفت به ویژه از میدان های مشترک، تهیه شده و همه باید در پیاده سازی آن تلاش کنند تا این هدف محقق شود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۴۸۳۰۶ بازدید