سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

امکان خرید واحدهای مسکونی پرند برای کارکنان فاقد مسکن صنعت نفت

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام واجدین شرایط واحدهای مسکونی پرند، به‌دلیل استقبال و درخواست‌های مکرر کارکنان واجد شرایط صنعت نفت در سایر شهرها، مقرر شد تعداد معدودی از واحدهای پرند به سایر کارکنان واجد شرایط صنعت نفت در سراسر کشور اختصاص یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP) به نقل از مشاور وزیر نفت، به‌این ترتیب کارکنان واجد شرایط دریافت مسکن مهر صنعت نفت، در تمام شهرهای کشور می‌توانند به مدت یک هفته از ۱۲/۹/۱۳۹۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

واحدهای مسکونی پرند با ۲۵ میلیون تومان وام چهار درصد سیاست‌های حمایتی دولت و نیز پرداخت وام خرید و تبدیل به احسن صندوق ‌های بازنشستگی نفت برای کارکنان واجد شرایط صنعت نفت در نظر گرفته شده است.

در این مرحله کارکنان واجد شرایط سایر شهرها نیز می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی پرند فقط به مدت یک هفته به سایت مسکن نفت به نشانی http://maskan.mop.ir/ مراجعه کنند.

در این مرحله  (پس از شناسایی متقاضیان واقعی ) تعدادی از واحدهای مسکونی دوخوابه از پروژه پرند با همه امکانات و باتسهیلات ویژه به فروش می‌سد.

واحدهای ۷۶ متری در بلوک‌های ۱۶ طبقه با قیمت حدود۴۳ میلیون تومان از امکانات متنوعی همچون پارکینگ، آسانسور، کابینت، پارکت، پکیج، رادیاتور، کنتور گاز مستقل، درب ضد سرقت وسیستم اعلان حریق برخوردار هستند.

به این ترتیب از مجموع ۴۳ میلیون تومان قیمت کل واحد، ۲۵ میلیون تومان از طریق وام چهار درصد تامین شده و بخشی از مجموع ۱۸ میلیون تومان باقیمانده نیز تا سقف قیمت کارشناسی از طرف صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به افراد شاغل و بازنشسته وام خرید و تبدیل به احسن پرداخت می‌شود.

واحدهای مسکونی مذکور تا پایان سال ۱۳۹۰ قابل واگذاری و سکونت خواهد بود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۲۴۵۵ بازدید