سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

حکم قلعه بانی به ۷ مدیر نفتی برای تشکیل ستاد صیانت از حقوق شهروندی در شرکت ملی نفت

در راستای ضرورت صیانت از حقوق شهروندی، اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شرکت ملی نفت ایران از سوی احمد قلعه بانی منصوب شدند.

به گزارش nioc؛احمد قلعه بانی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران  در احکامی جداگانه، هفت مدیر  شرکت ملی نفت ایران را به عنوان اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد تا این اقدام مهر تاییدی بر ابلاغیه ریاست جمهوری مبنی بر تشکیل ستاد صیانت در همه دستگاه ها و سازمان های دولتی باشد.

بر اساس این گزارش، عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی،منوچهر خندان رییس روابط عمومی، میرعبدالرضا مرادحاجتی فرمانده بسیج شرکت ملی نفت، محمدحسین دانشفر رییس حراست، کمال الدین رضایی رییس شورای فرهنگی، محمد بابایی و محمود بیلکار رییس حسابرسی مرکزی، هفت مدیری هستند که از سوی قلعه بانی به عنوان اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شرکت ملی نفت ایران منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، قلعه بانی در متن احکام این انتصابات، اظهار امیدواری کرده است اعضای ستاد در راستای اهمیت دادن به دستورات شرعی و قانونی و فراهم کردن زمینه مطلوب برای صیانت از حقوق شهروندی را فراهم سازند..

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۰۲۴۲۳ بازدید