سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

آزمون تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری جمعه برگزار می شود

آزمون تبدیل وضعیت پیمانکاران واجد شرایط صنعت پتروشیمی با هدف امضای قرارداد مدت معین با ۵۰۰ نفر پذیرفته شده در آزمون، روز جمعه (۲۷ آبان) برگزار می‌شود.

دکتر علیرضا میرمحمد صادقی معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP) با اعلام این خبر افزود: پیش‌بینی می‌شود با برگزاری این آزمون با حدود ۵۰۰ نفر از نیروهای پیمانکاری، قرارداد مدت معین امضا شود.

وی با اشاره به اینکه سه هزار نفر نیروی پیمانکاری صنعت پتروشیمی واجد شرایط در این آزمون هستند، یادآور شد: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری در سه شهر تبریز، بوشهر و ماهشهر برگزار می‌شود.

دکتر میرمحمد صادقی در خصوص مفاد و منابع برگزاری آزمون، توضیح داد: زبان انگلیسی، کامپیوتر، موضوعات عمومی و گرایش تحصیلی فرد در این آزمون دیده شده است. در این رابطه از ویژگی‌های واجدین شرایط این آزمون می‌توان به داشتن مدرک فوق دیپلم و بالاتر، وجود سمت خالی سازمانی، پذیرش در آزمون و مصاحبه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه برای تعیین تکلیف وضعیت نیروهای پیمانکاری چهار شرکت اصلی وزارت نفت، برگزاری آزمون در دستور کار قرار گرفته است، توضیح داد: نخستین آزمون مربوط به نیروهای پیمانکاری صنعت پتروشیمی است و به‌تدریج آزمون پیمانکاری سایر شرکت‌های اصلی وزارت نفت برگزار خواهد شد.

به گفته وی در این آزمون افراد با سطوح مختلف فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس شرکت خواهند کرد که امتیازات متفاوتی برای هر سطح در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، از مجموع ۱۷ هزار نفر نیروی پیمانکاری صنعت پتروشیمی، حدود ۳ هزار نفر واجد شرایط شرکت در آزمون هستند که از بین آنها با ۵۰۰ نفر پذیرفته شده قرارداد مدت معین امضا خواهد شد.

به‌این منظور مراحل ثبت‌نام و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق امور اداری شرکت‌های وابسته به شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل شده و آزمون در روز جمعه برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۵۳۹۳ بازدید