سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

عسلویه میزبان سومین همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار

عسلویه ،اسفندماه سال جاری میزبان سومین همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور است؛این همایش امسال با رویکرد جهاد اقتصادی و صیانت از منافع ملی در میدان مشترک پارس جنوبی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت راهبردی و یکپارچه مخازن نفت و گاز در میدان های منطقه ویژه پارس، یکپارچگی جامع در توسعه و مدیریت طرح ها و پروژه ها نفت و گاز در منطقه ویژه، مدیریت سرمایه گذاری، تامین و تخصیص منابع مالی طرح ها و پروژه های نفت و گاز از جمله مهمترین محورهای اصلی سومین همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور به شمار می آید.

بر اساس این گزارش سومین همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور در روزهای ۳ تا ۴ اسفند ماه سال جاری در استان بوشهر (عسلویه) بر گذار خواهد شد.

گزارش ما حاکیست:نیمه آذر ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به سومین همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور در نظر گرفته شده و علاقه مندان می بایست مقالات کامل خود را نیز نا ۲۰ دی ماه سال ۹۰ به دبیرخانه این همایش به نشانی خیابان دکتر فاطمی، خیابان پروین اعتصامی، شماره ۱، شرکت نفت و گاز پارس ارسال کنند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۴۳۴۰ بازدید