سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

آموزش مقررات اچ اس ای به نیروهای پیمانکاری طرح های صنعت نفت ضروری است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به حضور گسترده پیمانکاران در پروژه های صنعت نفت بر لزوم رعایت مقررات اچ اس ای و انجام آموزش های لازم نیروهای پیمانکاری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، احمد قلعه بانی امروز چهارشنیه (۱۰ آبان) در اختتامیه چهارمین همایش سراسری مدیران و متخصصان اچ اس ای وزارت نفت، اظهار داشت: در شرکت ملی نفت آمادگی لازم برای تصویب کلیه مقررات مربوط به اچ اس ای در هیئت مدیره وجود دارد و ما اجرای این مقررات را سرمایه گذاری در صنعت می دانیم نه هزینه.

وی با بیان اینکه امروز اچ اس ای در سطح وزارت نفت نیازمند فرهنگ سازی است گفت:  باید در بحث فرهنگ سازی اچ اس ای نیز اقدامات لازم انجام شود چراکه می خواهیم روزی در سطح وزارت نفت به عنوان شرکت نمونه در این زمینه معرفی شویم.

قلعه بانی به فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست اشاره کرد و گفت: باید از توان این افراد در صنعت نفت و در بحث آموزش برای ارتقای کمی و کیفی نظام اچ اس ای بهره بگیریم.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پایان اظهار امیدواری کرد تا سرمایه گذاری های لازم برای ارتقای سطح اچ اس ای در وزارت نفت انجام شود.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۳۵۴۳۹ بازدید