سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

تاکید بر مزیت های شورای راهبری به منظور پیشبرد اهداف حراست صنعت نفت

رییس سازمان حراست وزارت نفت با تاکید بر مزیت های شورای راهبری به منظور پیشبرد اهداف حراست صنعت نفت، گفت: می توان معرفی و بررسی مشکلات احتمالی موجود در حوزه حراست و تلاش جهت بهبود فرایندهای کاری در این زمینه را در دستور کار این شورای راهبری قرار داد.

مجید پارسانیا؛ رییس سازمان حراست وزارت نفت در مراسم تقدیر از روسای حراست های برتر شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه آن که صبح امروز (چهارشنبه ۴ آبان ماه) برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: روسای حراست باید نقش مشاور مدیران عامل را به خوبی ایفا کنند و با پیشنهاد های سازنده، در تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند.

پارسانیا ضرورت روزآمدی اطلاعات را برای کارکنان حراست حائز اهمیت خواند و افزود: از آنجا که صنعت نفت، صنعت عظیم و ارزشمندی است، بروز مشکلاتی هرچند کوچک، لطمه های بزرگی به اعتبار این صنعت وارد می کند و از این رو، حراست در این مجموعه وظایف سنگینی بر عهده دارد و باید با ارتقای کیفیت خود در این راستا به صورت موثرتری عمل کند.

وی با تقدیر از مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به دلیل پشتیبانی از فعالیت های حوزه حراست، خبر داد: خوشبختانه وزیر نفت با ارتقای رتبه کارکنان حراست صنعت نفت موافقت کرده است و بسترهای آن به زودی فراهم شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۲۳۳۵۲ بازدید