سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN

آمادگی مناطق ۱۰ گانه انتقال گاز برای گذر از زمستان امسال

روزآمدی در کسب مهارت و دانش مخابرات، همچنین بهره گیری از تجهیزات پیشرفته مخابراتی، عبور از بحران های احتمالی را آسان تر می کند.

به گزارش شانا، رضا الماسی با تاکید بر نقش محوری و حساس مخابرات و ارتباطات ماهواره ای در همایش “ارتباطات و فناوری اطلاعات مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز ایران” افزود: ارتباطات در چرخه انتقال گاز کشور به ویژه هنگام بروز بحران های احتمالی، از ارکان اساسی به شمار می آید و دسترسی به دانش و فناوری روزآمد در این زمینه، نکته ای مهم و قابل توجه است.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با بیان این که پویایی در دستیابی به علوم و فنون ارتباطی، همچنین تجهیز سامانه مخابرات انتقال گاز به سامانه های ارتباطی نوین، از اولویت های مهم شرکت انتقال گاز ایران است، اظهار کرد: به منظور مجهز شدن به دانش ارتباطات و بهره گیر ی از فناوری های پیشرفته، گام های مهمی در سامانه انتقال گاز کشور برداشته شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به استراتژی های تدوین شده در شرکت انتقال گاز ایران، به منظور توسعه و تجهیز هرچه بیشتر ارتباطات مخابراتی، انتظار می رود گام های اساسی تری در بخش ارتباطات برداشته شود.

الماسی درباره زمستان و آمادگی های شرکت انتقال گاز ایران برای گذر از این فصل سرد گفت: با توجه به فرا رسیدن دوره سرما و اهمیت گاز در تامین انرژی گرمایی به ویژه در استان های سردسیر کشور، لازم است تمهیدات ویژه در نظر گرفته شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران همچنین بر آمادگی ارتباطی مناطق ده گانه عملیات انتقال گاز به ویژه در بد ترین شرایط جوی تاکید کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۴۳۹۷ بازدید