سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

رییس ستاد مستندسازی وزارت نفت منصوب شد

محمودرضا فیروزمند مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران، با حفظ سمت به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر نفت و رییس ستاد مستندسازی وزارت نفت منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی وزیر نفت طی حکمی، محمودرضا فیروزمند را به عنوان نماینده تام الاختیار خود و رییس ستاد مستندسازی وزارت نفت و کلیه شرکت های فوق، منصوب کرد.

این گزارش حاکی است، وزیر نفت در این حکم خطاب به مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران اظهار امیدواری کرده است، وی در سمت جدید خود با سازماندهی ستادی کارآمد، نسبت به تحصیل و تحلیل اطلاعات مربوط به کلیه اموال غیرمنقول شرکت های اصلی و فرعی تابعه وزارت نفت و نیز ایجاد سامانه اطلاعاتی تعیین وضعیت و پیگیری مراحل ثبتی اموال غیرمنقول به منظور تحصیل اسناد مالکیت برای اموال فاقد سند و همچنین اصلاح اسناد مالکیت بر اساس وضعیت کنونی اقدام کند.

در ادامه این حکم آمده است: جهت تحقق اهداف فوق، شایسته است نسبت به مدیریت و نظارت بر اجرای کلیه هزینه ها و مخارج از جمله هزینه های مربوط به استفاده از خدمات وکلا، کارشناسان حقوقی و ثبتی و کارکنان این ستاد، تامین تجهیزات لازم و تمام اقداماتی که برای پیشبرد اهداف مذکور لازم است، در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و با رعایت صرفه و صلاح وزارت نفت و تایید و تصویب وزیر نفت مبادرت کنید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۱۰۴۶۸ بازدید