- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://pedec.ir -

درخشش مدیران شرکت متن در جشنواره شهید رجایی

وزیر نفت امروز در آیین بزرگداشت کارکنان و مدیران نمونه صنعت نفت کشور (یادواره شهید رجایی) تصریح کرد: صنعت نفت به عنوان مهم ترین ساختار اقتصادی کشور، در دوران پس از انقلاب با پیروی از فرمایش های حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب اسلامی و تلاش برای پیشبرد وضعیت اقتصادی کشور در دوران جنگ و تحریم ها، همواره پیشران اقتصاد کشور بوده است.

مهندس رستم قاسمی تصریح کرد: مهم ترین عامل اداره و رشد این صنعت بزرگ و منابع خدادادی آن، نیروی انسانی توانمند و کارآمد است که امروز در صنعت نفت فعالیت می کنند یا به بازنشستگی رسیده اند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به کارکنان صنعت نفت گفت: سازمان موفق، سازمانی است که کارکنان آن نمونه باشند و برای این که بتوانیم به عنوان یک سازمان نمونه فعالیت کنیم، باید کارکنان نمونه ای در صنعت نفت پرورش دهیم.

مهندس قاسمی با تاکید بر ضرورت جذب نیروهای نخبه و با استعداد در صنعت نفت خاطرنشان کرد: جذب و به کارگیری نیروهای نخبه و با استعداد در دستور کار صنعت نفت قرار دارد.

وزیر نفت آموزش ضمن خدمت را یکی از اقدام های مهم صنعت نفت برای ارتقای دانش و مهارت کارکنان صنعت نفت برشمرد و گفت: هر روز فناوری های جدیدی در عرصه این صنعت بزرگ وارد می شود و برای آشنایی و آموزش کارکنان با این فناوری های جدید، باید هزینه شود.

وی حفظ و نگهداشت نیروی انسانی را یکی دیگر از فعالیت های مهم صنعت نفت برشمرد و گفت: ضروری است برای حفظ و نگهداشت نیروی انسانی صنعت نفت، به ویژه نیروی فعال در مناطق عملیاتی به عنوان پیشران خط مقدم اقتصادی کشور در مناطق دوردست توجه شود.

قاسمی تصریح کرد: هم اکنون بهبود وضعیت کارکنان و نگهداشت نیروی انسانی در دستور کار وزارت نفت قرار دارد.

بر پایه این گزارش شرکت مهندسی و توسعه نفت در ردیف شرکت های برتر از نظر ساختار سازمانی و مدیریت معرفی شد و با اهداء لوح تقدیر، از مهندس ناجی سعدونی مدیرعامل این شرکت تجلیل به عمل آمد

همچنین آقایان: مهندس محمدتقی امینی داد، معاون مدیر امور مالی، مهندس ابراهیم علیزاده، رئیس بازرسی و حفاظت فنی و مهندس سلطان کمالی، مجری طرح منصوری به عنوان مدیران نمونه در میان سایر مدیران شرکت ملی نفت ایران برگزیده شدند

 

[1] [2] [3] [4]