سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

ایمان موسوی با ۳ گل ،نفت را در تهران پیروز میدان کرد

نفت تهران با شکست ملوان ساعتی صدرنشین لیگ برتر باشگاه های کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و در هفته هشتم، تیم فوتبال نفت تهران روز یکشنبه ۳ مهر ماه از ساعت ۳۰/۱۷ دقیقه و در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف میهمان خود ملوان بندر انزلی رفت.

تیم فوتبال نفت تهران که در پایان هفته هفتم با اندوخته ۳ برد متوالی، خود را در بین تیم های بالای جدولی حفظ کرده بود برای برتری برابر ملوان بندر انزلی و ادامه نوار برد با انگیزه بسیار بالایی پا به میدان مسابقه گذاشت و از سویی شاگردان فرهاد پور غلامی که در دو هفته قبل بازی های خود را در مقابل حریفان خود واگذار کرده بودند برای کسب حداقل یک امتیاز به مصاف نفتی ها آمدند.

دو تیم در نیمه اول با احتیاط بازی را شروع کردند که میل نفتی ها به حمله در دقایقی از بازی بیشتر بود و ملوانی ها البته محتاطانه تر با یک بازی بسته و در میانه میدان توان خود را به رخ نفتی ها می کشاندند تا شاید بر روی ضدحملات نفت چیزی عایدشان شود که این روش برای هر دو تیم در نیمه نخست ثمری نداشت و دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل میدان مسابقه را ترک کردند و به رختکن رفتند تا در بین دو نیمه تدابیر دو مربی نتیجه نیمه دوم بازی را رقم بزند.

بر اساس این گزارش، با آغاز نیمه دوم یاران حسین فرکی یک بازی رو به جلو را در دستور کار خود قرار داده و در دقیقه ۵۵ به بعد با اضافه شدن مجتبی زارع؛ بازیکن مهاجم تیم نفت تهران به تیم، بازی شکل هجومی تری برای نفت تهران به خود گرفت، تا این تیم با هت ریک سید ایمان موسوی مهاجم جوان و گلزن خود در دقایق ۵۷ ،۶۰ و ۸۱ به سه گل زیبا و ۳ امتیاز ارزشمند این بازی دست پیدا کند و در جایگاه دوم جدول لیگ برتر مسابقات فوتبال باشگاه های کشور جا خوش کند و تیم ملوان هم توسط مهدی دغاغله در دقیقه ۶۲ توانست یکی از گل های خورده ملوان انزلی را جبران کند.

گفتنی است سید ایمان موسوی با درخشش در این بازی با هشت گل به صدر جدول رده بندی گلزنان لیگ برتر راه یافت، همچنین این بازی از ابتدا میهمانان ویژه ای همچون کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و وینگو بگوویچ را به همراه داشت که تا آخر بازی در استادیوم حضور داشتند.

تیم فوتبال نفت تهران در حال حاضر با انجام هشت بازی، ۵ برد، ۲ مساوی و یک باخت با حساب ۱۴ گل زده و ۸ گل خورده و کسب ۱۷ امتیاز بعد از تیم صبای قم در رده دوم جدول قرار دارد. تیم نفت تهران در باز بعدی خود که روز یکشنبه ۱۰مهر ماه در ساعت ۳۰/۱۸ دقیقه برگزار خواهد شد؛ در اصفهان به مصاف تیم ذوب آهن خواهد رفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۵۱۳۳۵ بازدید