سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در ۵ ماه،۲۱ هزار نفرساعت آموزش دیدند

رییس اداره آموزش سازمان منطقه ویژه پارس گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه ویژه پارس، در پنج نخست سالجاری، کارکنان این سازمان، ۲۱ هزار و ۵۷۷ نفرساعت در دوره های تخصصی و عمومی آموزش دیده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید عبدالله کاظمی شاهاندشتی با اشاره به عملکرد ۵ ماهه اداره آموزش این سازمان یادآور شد: دوره های برگزار شده شامل دوره های عمومی و تخصصی‏ (داخل و خارج از سازمان) بوده که با استقبال خوب کارکنان این سازمان و به منظور توانمندسازی‏، رشد و تعالی سازمانی منابع انسانی و با استفاده صحیح و بهینه از امکانات و سخت افزارهای موجود در سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شده است.

وی افزود: در مدت یاد شده، ۴۳ دوره تخصصی داخل سازمان با حضور ۷۱۳ نفر و ۱۴ هزار و ۸۷۹ نفر ساعت آموزش، ۱۴ دوره تخصصی خارج از سازمان با شرکت ۲۴ نفر از کارکنان و در مدت ۴۵۰ نفرساعت آموزش، ۴دوره آموزشی عمومی داخل سازمان با حضور چهار هزار و ۲۳۶ نفر و در مدت شش هزار و ۲۰۴ نفر ساعت آموزش و ۲ دوره آموزش عمومی خارج از سازمان برای ۲۴ نفر برگزار شده است.

رییس آموزش سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به اینکه در شهریورماه سال جاری نیز برخی دوره ها در حال برگزاری است، دوره های آموزشی زبان انگلیسی، ارائه مطلب (power point)، نرم افزارکامفار، اصول حاکم برقراردادها و معاملات، آیین نامه های دریایی و بندری در ایران، قانون کار، مدیریت دانش، حفاظت گفتار(حراست)، تهدیدات در حوزه IT و امنیت در شبکه رایانه ، مدیریت مصرف انرژی و آموزش ترانسفورماتور را از مهمترین دوره های برگزار شده از سوی اداره آموزش سازمان منطقه ویژه در ۵ ماهه نخست سالجاری برشمرد.

کاظمی شاهاندشتی، آموزش را یکی از پیچیده ترین وظایف در اداره امور هرسازمان و به ویژه در مدیریت نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: آموزش از مهمترین اقدامات و برنامه های هر سازمانی بوده و نظام آموزشی تکمیل کننده نظام استخدامی به شمار می رود که باعث توانمندی نیروی انسانی موجود شده و موفقیت های آتی را تضمین می کند.

وی نقش آموزش را در سازمان ها بسیار مهم دانست و تصریح کرد: آموزش باعث بینش و بصیرت عمیق تر دانش و توانایی و مهارت بیشتر پرسنل شاغل در سازمان برای اجرای وظایف محوله می شود و نتیجه آموزش صحیح و اصولی رسیدن به هدف های سازمانی با کارآیی و ثمربخشی بهتر و بیشتر است.

کاظمی شاهاندشتی، تصریح کرد: تاکنون با برنامه ریزی های انجام شده در حوزه آموزش سازمان منطقه ویژه پارس و همراهی مدیریت های مختلف موفقیت های فراوانی در این حوزه حاصل شده است

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۳۲۴۱۳ بازدید