سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ EN

دیدار بسیجیان صنعت نفت جنوب با وزیر نفت

مهندس قاسمی وزیر نفت روز پنجشنبه (۱۷ شهریور) با حضور در محل حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) در اهواز با فرماندهان و بسیجیان صنعت نفت جنوب دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، وی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس بویژه شهدای صنعت نفت و شهید تندگویان گفت: تمام کارکنان سختکوش صنعت نفت کشور که در شرایط سخت کاری و آب و هوایی برای تحقق اهداف این صنعت تلاش می کنند بسیجی هستند.

مهندس قاسمی افزود: همه کارکنان صنعت نفت در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس ایثارگری و فداکاری کردند.

وی اظهار داشت: بسیج عشق به امام و رهبری است و هر آنچه مثال زدنی است از فضای بسیج و کار و تلاش است.

قاسمی با بیان اینکه افتخار ما بسیجی بودن است، گفت: کارکنان صنعت بزرگ نفت کشور هم اکنون مانند دوران دفاع مقدس در سنگر اقتصادی با روحیه بسیجی و جهاد گونه در حال تلاش و کوشش هستند.

وزیر نفت با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهاد اقتصادی افزود: وظیفه همه ما در صنعت نفت که بزرگ ترین مجموعه اقتصادی کشور محسوب می شود در این سال سنگین تر است و باید نهایت تلاش خود را برای تحقق اهداف و برنامه های تبیین شده به کار گیریم.

در این مراسم مجید چگنی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت و سید شهریار موسوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) نیز درباره جایگاه و فعالیت های بسیج در صنعت نفت گزارشی ارائه دادند.

وزیر نفت به همراه معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه و شرکت ملی نفت ایران شامگاه چهارشنبه (۱۶ شهریور) برای یک سفر کاری ۲ روزه وارد اهواز شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۴۲۳۵۲ بازدید