سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

انتصاب سرپرست جدید مدیریت منطقه پارس یک

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس طی حکمی ، سرپرست مدیریت منطقه پارس یک در منطقه عملیاتی پارس جنوبی را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این حکم خطاب به مهدی یوسفی آمده است:

نظر به تعهد، تجارب و شایستگی‌های مدیریت جناب عالی، و باتوجه به تصویب ساختار سازمانی جدید شرکت به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت منطقه پارس یک (پارس‌جنوبی) شرکت نفت و گاز پارس منصوب می‌شوید.

مأموریت اصلی و مهمترین وظایف جناب‌عالی در حوزه مدیریت منطقه پارس یک، اجرایی نمودن ساختار سازمانی جدید مدیریت منطقه با هماهنگی کلیه مدیریت‌ها و ادارات ستادی و عملیاتی شرکت و همچنین همکاری و تعامل اثر‌بخش با شرکت‌های مستقر در منطقه، به منظور اجرای بهینه‌ی فعالیت‌های پشتیبانی تخصصی و عمومی طرحهای توسعه و عملیات تولید گاز کشور از میدان مشترک و در راستای تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله کشور و برنامه‌ها و اهداف پنج ساله صنعت نفت و همچنین نیل به توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می‌باشد.

مدیریت علمی، ارزشی و اثر‌بخش فرآیندها و فعالیت‌های تخصصی و پشتیبانی، مدیریت استراتژیک منابع و هزینه‌ها، مشارکت و توسعه توانمندی‌های کارکنان توجه ویژه به پیگیری و حل مشکلات و مسائل خانواده‌های ساکن در منطقه و تأمین اصولی رضایت ذی‌نفعان کلیدی طرحهای توسعه و تولید، بهبود مستمر کیفیت و بهره‌وری، چابکی عملیاتی، همسویی و همچنین افزایش میزان یکپارچگی مدیریت فرآیندها و فعالیت‌های شرکت در سطح منطقه و استان می‌باشد.

گزارش دهی مستقیم و عملیاتی و روزانه واحدهای صفی مستقر در منطقه شامل روابط عمومی، امور حقوقی و قراردادها، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، امور اداری، امور مالی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات پشتیبانی، تدارکات و امور کالا و همچنین گزارش دهی غیرمستقیم واحد حراست به مدیر منطقه پارس یک (پارس جنوبی) می‌باشد. در ضمن واحدهای مذکور به مدیریت‌های ستادی مربوطه گزارش دهی ستادی می‌نمایند.

توسعه تعاملات، همکاری و ارتباطات اثر‌بخش با جانشینان مدیرعامل، مجریان طرحها، مدیران و روسای واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت به منظور تسریع در روند اجرای طرحها و فازهای توسعه و پایداری و استمرار بهینه تولید گاز کشور از یکسو و عملیاتی نمودن مصوبه دولت مبنی بر اشتغال حداقل ۵۰درصد نیروی بومی استان بوشهر در شرکت نفت و گاز پارس از سویی دیگر از مهمترین وظایف سازمانی جناب‌عالی می‌باشد.

بنابراین کلیه مکاتبات، ارتباطات، نظارت و هماهنگی‌های مربوط به حوزه اشتغال و جذب نیروهای بومی در کلیه طرحها و واحدهای شرکت نفت و گاز پارس در منطقه به جناب‌عالی به عنوان نماینده مدیرعامل شرکت تفویض می‌گردد. ضروری‌است باتوجه به الزامات قانونی و وجود نیروهای تحصیلکرده، متعهد و شایسته فراوان در استان بوشهر، برای اجرایی نمودن مصوبه دولت (و همچنین حل‌ و فصل مسائل و مشکلات فنی و عملیاتی منطقه) برنامه‌ریزی، اهتمام و پیگیری ویژه‌ای به‌عمل آورید و از طریق مجریان طرحها با کلیه پیمانکاران طرف قرارداد شرکت، همچنین با مدیریت کار و اشتغال و مدیریت منطقه پارس یک سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و ادارات ذی‌ربط هماهنگی‌ها و پیگیری‌های لازم را به نمایندگی شرکت نفت و گاز پارس به‌عمل آورید.

تاکید می‌نماید کلیه مدیران و روسای محترم ستادی و مجریان محترم طرحها مسائل، مشکلات و موضوعات مربوط به حوزه‌های اعلام شده را در منطقه پارس و استان بوشهر از طریق جناب‌عالی به عنوان مدیر منطقه و نماینده شرکت پیگیری و اقدام نمایند.

موفقیت جناب‌عالی را در انجام وظایف محوله سازمانی در سال جهاد اقتصادی برای تحقق فردایی بهتر برای ایران اسلامی با به‌کارگیری نیروهای متعهد و متخصص و پرورش شایستگی‌های محوری و مزیت‌های رقابتی شرکت از طریق مدیریت علمی و ارزشی منطقه بسیار مهم و استراتژیک پارس یک (پارس جنوبی) در راستای تسریع در اجرای پروژه‌های توسعه میدان مشترک پارس جنوبی و استمرار تولید صیانتی گاز کشور، از خداوند متعال طلب می‌نمایم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۹۲۸۴ بازدید