سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ EN

نمرات خام داوطلبان آزمون شرکت ملی نفت استخراج شد

نمرات خام داوطلبان آزمون شرکت ملی نفت استخراج شد/برگزاری مصاحبه استخدامی ؛ ۲۵ شهریور

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد:مصاحبه قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران ۲۵ شهریور برگزار خواهد شد و ۱۴۰۹ نفر نیروی انسانی تازه نفس به جمع کارکنان این شرکت خواهند پیوست.

عباس خنیفر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت می نفت ایران افزود:نمرات خام قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در روزهای گذشته استخراج شده است و با اعمال امتیازهای در نظر گرفته شده ،تا پایان مردادماه تکلیف قبول شدگان دوبرابر ظرفیت آزمون استخدامی مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد:پس از استخراج نمرات نهایی مراحل گزینش و مصاحبه از قبول شدگان انجام خواهد شد که در این مرحله علاوه بر قبول شدگان در آزمون،ممتازین دانشگاه های آزاد و دولتی نیز در مصاحبه شرکت خوااهند کرد و در نهایت شرکت ملی نفت ایران ۱۴۰۹ نیروی تازه نفس خود را خواهد شناخت.

وی با اعلام اینکه مصاحبه قبول شدگان در آزمون و ممتازین دانشگاه ها ،۲۵ شهریور ماه برگزار خواهد شد گفت:همانگونه که پیشتر اعلام شده بود تمامی ۱۴۰۹ نفر نیروی انسانی جدید شرکت ملی نفت ایران در مناطق عملیاتی مشغول به کار خواهند شد.

وی افزود:جذب نیروی انسانی به شرکت ملی نفت ایران ،منطبق باچشم انداز توسعه و طرح ها و پروژه های تعریف شده ادامه خواهد داشت بر همین اساس با نگاه به افق توسعه و تعداد طرح ها و پروژه های تولید نفت و گاز، به ویژه در پارس جنوبی ،می توان گفت در سالهای آینده جذب نیروی انسانی به شرکت ملی نفت ایران افزایش خواهد یافت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۵۴۲۹۳ بازدید