سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

امروز با حضور وزیر پیشنهادی نفت برگزار می‌شود؛

نشست تخصصی مهندس قاسمی با مدیران شرکت‌های عملیاتی و تولیدی نفتی

مهندس رستم قاسمی وزیر پیشنهادی وزارت نفت در نخستین دیدار با مدیران صنعت نفت، امروز (شنبه -۸ مرداد) نشست تخصصی را با معاونان وزارت نفت و مدیران عامل شرکت‌های تولیدی و عملیاتی صنعت نفت برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس قاسمی در نخستین نشست تخصصی خود به‌عنوان وزیر پیشنهادی وزارت نفت با مدیران این صنعت نفت در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های عملیاتی و تولیدی صنعت نفت قرار خواهد گرفت.

وزیر پیشنهادی وزارت نفت که حفظ و نگهداشت تولید نفت و گاز و جلوگیری از کاهش تولید آنها، توسعه هرچه سریع‌تر میادین مشترک و به‌ویژه پارس‌جنوبی، تولید صیانتی از میادین، جمع آوری گاز های همراه و افزایش سرمایه گذاری در صنعت نفت را ازجمله برنامه‌های خود در وزارت نفت اعلام کرده، در نشستی با حضوران معاونان وزارت نفت و مدیران عامل شرکت‌های تولیدی و تخصصی به بررسی و بیان راهکارهایی در شتاب‌بخشی به اجرای پروژه‌های صنعت نفت خواهد پرداخت.

در این رابطه توجه به توسعه بخش بالادستی در صنعت نفت، تدوین و اجرای برنامه‌های جامع و مناسب برای اکتشاف، توسعه، بهره‌برداری، تولید، انتقال، پالایش، پخش و فروش حامل‌های انرژی در داخل و خارج کشور و در بخش‌های مختلف در اولویت برنامه‌های مهندس قاسمی بوده است.

حفظ منابع انسانی متخصص و به طور کلی حفظ، تقویت و ارتقای دانش فنی نیروهای متخصص نفت که در واقع سرمایه‌های این صنعت هستند نیز به عنوان برنامه‌ای مهم مورد توجه وزیر پیشنهادی وزارت نفت قرار دارد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۰۲۳۲۶ بازدید