سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاوران استعلام شماره : ط ت آ-۰۲-۱۴۰۰(نوبت دوم)

شرکت مهندسی و توسعه نفت
طرح تأمین آب جهت تزریق به میادین نفتی حوزه کارون
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاوران
استعلام شماره : ط ت آ-۰۲-۱۴۰۰

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح تأمین آب جهت تزریق به میادین نفتی حوزه کارون) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، یک شرکت مهندسی مشاور ذیصلاح را برای انجام خدمات زیر انتخاب نماید. تمام مراحل برگزاری استعلام، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir انجام خواهد شد. شماره فراخوان در سامانه ۲۰۰۰۰۹۳۳۱۴۰۰۰۰۱۹ و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه ۱۴۰۱/۱/۲۰ می باشد.
۱- شرح مختصر خدمات
مطالعات مهندسی پایه اکسیژن زدایی، پست و خط انتقال برق، خدمات جانبی و تهیه اسناد مناقصه.
۲- محل و مدت انجام خدمات
محل انجام خدمات، استان خوزستان و مدت انجام آن هشت ماه می باشد.
۳- شرایط مهندسین مشاور متقاضی
– دارا بودن گواهینامه صلاحیت پایه ۱ با تخصص های ” واحدهای پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی” و “تأسیسات بالادستی روزمینی نفت و گاز”، از سازمان برنامه و بودجه کشور.
– دارا بودن صورت های مالی حسابرسی شده .
– دارا بودن ظرفیت آماده به کار.
متقاضیان می توانند حداکثر تا ۳ روز از تاریخ انتشار فراخوان در سامانه، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت یک هفته از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به همان نشانی ارائه نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال می توانند با شماره تلفن تماس ۸۸۸۹۸۶۵۰ (۰۲۱) داخلی ۴۵۶۰ حاصل نمایند.
بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.
روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۸:۰۴۴۵۹ بازدید