سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازنشسته ها از صنعت نفت جداشدنی نیستند

مشاور و رییس دفتر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: بازنشستگی در نفت به معنای جدایی از زندگی فعال نیست چرا که آنان باید فعالیت خود را به عنوان افراد با تجربه صنعت نفت ادامه دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت مل نفت ایران، جشن ویژه تقدیر از بازنشستگان با عنوان “تجلیل از شایستگان تکریم” یادمان شهید تندگویان با حضور احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، جمعی از بازنشستگان و خانواده های آنان شامگاه ۲۶ تیر ماه در باشگاه شماره یک صنعت نفت برگزار شد.

غلامحسین اشرفی؛ مشاور و رییس دفتر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: امسال نیز همانند سال های گذشته بحث تجلیل از بازنشستگان نفت در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امسال در سالروز بازنشستگی وزیر شهید؛محمد جواد تندگویان، مراسم از جلوه ویژه ای برخوردار است، عنوان کرد: بازنشسته ها عضوی از صنعت نفت به شمار می روند و با برپایی این مراسم این موضوع اثبات می شود که آنها از صنعت نفت جدا نشده اند و از مرحله ای به مرحله دیگر منتقل شده اند.

اشرفی ادامه داد: باید از حضور بازنشستگان در بخش های مختلف از جمله بخش هایی که فعالیت آن ها برای صنعت نفت موثر است،ادامه یابد و این فرهیختگان جامعه همچون گذشته حضور فعال داشته باشند.

مشاور و رییس دفتر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: بازنشستگی به معنای جدایی از زندگی فعال و همچنین صنعت نفت نیست چرا که آنان باید فعالیت خود را به عنوان افراد با تجربه در صنعت نفت ادامه دهند.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم های این چنینی می تواند قدردانی ناچیزی از زحمات چشمگیر کارکنان صنعت نفت باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۱۳۷۴ بازدید