سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

مسابقه نیمه نهایی قویترین مردان حراست صنعت نفت برگزار شد

مسابقه نیمه نهایی قویترین مردان حراست صنعت نفت به همت شورای امور ورزش در محل باشگاه ورزشی کارکنان صنعت نفت در تهرانسر با حضور ۳۴ شرکت کننده برگزار شد.

رضا فخری؛ مسئول برگزاری مسابقات قویترین مردان صنعت نفت در حاشیه برگزاری این مسابقات که صبح امروز (۲۱ خرداد) در باشگاه ورزشی تهرانسر برگزار شد به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: مسابقات انتخابی قویترین مردان، روز سه شنبه ۳ خرداد در محل باشگاه فرهنگی ورزشی کارکنان صنعت نفت برگزار شد که پس از انجام آزمون ورودی، از بین ۱۲۳ نفر شرکت کننده، ۳۴ نفر برای شرکت در مسابقه نهایی انتخاب شدند.

وی توضیح داد: در مسابقات انتخابی، شرکت کنندگان می بایست بتوانند لاستیک ۲۰۰ کیلوگرمی را ۵ مرتبه در مدت زمان ۶۰ ثانیه بغلتانند و چمدان ۸۰ کیلوگرمی را در مسیری به طول ۳۰ متر در ۶۰ ثانیه حمل کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در مرحله اول مسابقات نیمه نهایی که صبح امروز برگزار شد شرکت کنندگان می بایست دو چمدان به وزن ۲۴۰ کیلوگرم را به مسافت ۴۰ متر حمل می کردند که در این میان سجاد مظفری از کارکنان پالایشگاه آبادان که در مرحله مقدماتی نیز نفر اول شده بود توانست در مدت زمان ۱۵ ثانیه این چمدان ها را حمل و رتبه نخست را در این مرحله از آن خود کند.

مرحله دوم از این مسابقه شامل برداشتن گوی ۱۲۰ کیلوگرمی، غلتاندن لاستیک ۴۰۰ کیلوگرمی و بالابردن کنده ۱۲۰ کیلوگرمی در مدت زمان ۷۵ ثانیه بود که در این مرحله نیز سجاد مظفری از آبادان موفق شد در مدت زمان ۹ ثانیه هر سه این حرکت را انجام و جایگاه نخست را از آن خود کند.

مرحله دوم از مسابقه نیمه نهایی بعد ازظهر امروز از ساعت ۱۶ آغاز و تا ساعت ۲۰ به طول می انجامد که با پایان یافتن این مرحله، ۶ نفر انتخاب و وارد مرحله نهایی این دوره از مسابقات قویترین مردان حراست صنعت نفت می شوند.

بر اساس این گزارش، مسابقات قویترین مردان حراست صنعت نفت از سه کمیته داوری، فنی و اجرایی تشکیل شده که حمیدرضا مهینی و رضا فخری جز کمیته داوری و فریدون ایزدی عضو کمیته اجرایی این مسابقات است.

مرحله نهایی این دوره از مسابقات فردا در محل باشگاه ورزشی کارکنان صنعت نفت در تهرانسر برگزار می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۴۷۵۹۷ بازدید