سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران ( شماره:‌ ط ا م ا/۹۸/۰۲) نوبت دوم

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی،‌ اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری ذیصلاح واگذار نماید.

  • شرح مختصر پروژه

تکمیل مخازن ذخیره سازی نفت خام امیدیه شامل دو مخزن بتنی پانصد هزار بشکه ای و تاسیسات جانبی آن ها جمعا به ظرفیت یک میلیون بشکه، به روش EPCC.

  • محل و مدت اجرای پروژه

محل اجرای پروژه، استان خوزستان ، شهرستان امیدیه،‌جنب واحد نمک زدایی مارون ۲ و مدت اجرای آن ۱۴ ماه می­باشد.

  • شرایط پیمانکاران متقاضی
  • دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری طرح و ساخت رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه­ها و شبکه­های نفت و گاز و یا زیر رشته پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی)،‌ از سازمان برنامه و بودجه کشور.
  • دارا بودن صورتهای مالی حسابرسی شده
  • ارائه مدارکی دال بر دارا بودن خط مشی و نظام مدیریت HSE متناسب با موضوع مناقصه
  • دارا بودن ظرفیت آماده به کار

متقاضیان می­توانند حداکثر تا ۳ روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه، ضمن ارائه تقاضای کتبی،‌ تصویر گواهینامه صلاحیت فوق­الاشاره،‌ تصویر صورتهای مالی حسابرسی شده و معرفی نماینده،‌ جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به نشانی: ‌تهران- خیابان  سپهبد قرنی- نبش خیابان شهید کلانتری- پلاک ۲۲۶- ساختمان کالای نفت- طبقه ۲-  واحد حقوقی و قراردادهای طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام (شرکت مهندسی و توسعه نفت) مراجعه و پس از تکمیل،‌ اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از آخرین روز توزیع به همان نشانی تحویل نمایند. متقاضیان درصورت داشتن هر گونه سوال می­توانند با شماره تلفن ۸۲۰۱۴۹۳۶ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند. بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً‌ به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲۲,۱۲۳ بازدید