سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام به پایانه جاسک بازدید بعمل آورد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن طى بازدید دو روزه ( سه شنبه و چهارشنبه، ٢۶ و ٢٧ شهریور ماه)، به همراه جمعی از مدیران و مجری این طرح، از طرح  احداث خط لوله انتقال نفت خام به پایانه جاسک بازدید بعمل آورد.

دکتر تورج دهقانی از روند اجرایی بخش های دارای اولویت این طرح، حدفاصل بندر عباس تا پایانه جاسک (گستره های چهار یک و چهار دو)، ایستگاه های مربوطه و بخش مخازن ذخیره سازی در جاسک بازدید بعمل آوردند.

بنابراین گزارش، ازجمله نکات مهم این بازدید میتوان به شروع همزمان عملیات اجرایی، توسط ۱۰ پیمانکارEPC   طرح و همچنین تأکید مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر تسریع در تکمیل پروژه های در دست اجرای این طرح  اشاره کرد.

دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در جریان این بازدید بیان داشت: با توجه به اینکه طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام به جاسک و پایانه مربوطه یک طرح عظیم  در گستره ی ۱۰۰۰ کیلومتری مى باشد، هم اکنون در حال آماده سازى زیرساخت ها و اجزاى مختلف این پروژه مى باشیم، که خوشبختانه عملیات اجرایى در جبهه هاى مختلف بخوبى و طبق برنامه ریزى فشرده، با سرعت قابل قبولى در حال انجام است.

دهقانى افزود: در این پروژه بیش از ١٠ پیمانکار در جبهه هاى مختلف کارى اجراى خطوط لوله، احداث ایستگاهها و دیگر حوزه ها، در حال انجام فعالیت هستند، و همه ى تلاش خود را بکار گرفته ایم تا در این راستا همه ى تجهیزات مورد نیاز پیشرفت این طرح به موقع و در زمانبندى تعیین شده مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت متن گفت: مشهود بودن پیشرفت عملیات اجرایى در جبهه هاى مختلف کارى در جریان این بازید قابل قبول بوده است.

دهقانى در پایان بیان داشت: شرکت مهندسى و توسعه نفت از هیچ تلاشى در جهت تسریع فعالیت هاى این پروژه ى ملى دریغ نخواهد کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۵۹۲۶ بازدید