- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://pedec.ir -

مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم در شرکت متن برگزار گردید

http://pedec.ir/file_upload/ghadir.mp3 [1]

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، روز دوشنبه (۲۸ مرداد ماه) به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیرخم مراسمی با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت متن، در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در این مراسم ضمن گرامیداشت عید غدیرخم و تبریک این ایام فرخنده بیان داشت: در عصر حاضر، همگی ما بعنوان پرچمدار پیروان حضرت علی(ع) در این دنیای پر تلاطم هستیم و اعتبار و افتخارمان به وجود ایشان است.

وی افزود: احادیث و بیانات این بزرگوار بخشی از زندگی ماست، که طبق روایات و مستندات آن حضرت بعد از بعثت پیامبر از اولین کسانی بوده است که در مسیر دین اسلام قرار میگیرد و در تمامی فراز و نشیب‌ها پیشگام و همیشه در کنار پیامبر بوده است.

دکتر تورج دهقانی بیان داشت: مجموع اقدامات آن حضرت در طول نبوت حضرت محمد(ص) بگونه‌ای بوده است که برای اینکه نهال نوپای اسلام به درختی تنومند تبدیل بشود با ایثار و تدبیر در راستای اصلاح و بهبود گام برداشته و جای هیچگونه تردیدی در حقانیت سلوک و زندگی آن بزرگوار وجود ندارد.

همچنین، معتقدیم بخشی از رفتارهای امروز ما نیازمند رجوع به بیانات حضرت علی(ع) دارد و باید بتوانیم با تطبیق چارچوب‌ها‌ی زندگی خود با معیارهای والای آن حضرت، گامی بسیار محکم‌ و قوی‌ در مسیر اعتلای نظام اسلامی برداشته و در انتظار ظهور حضرت مهدی(عج) گام برداریم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در پایان بیان داشت: امیدواریم که به لطف خداوند منان و به یمن برکت این ایام فرخنده بتوانیم از پیروان و پرچمداران آن حضرت باشیم، بخصوص در شرایط کنونی کشور که به استقامت و استواری بسیاری در مسیر توسعه  نیاز دارد.

بنابراین گزارش، این مراسم با مداحی و مدیحه سرایی و همچنین، پذیرایی از همکاران خاتمه یافت.

+گزارش تصویری [2]

[3] [4] [5] [6]