سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN
در نشست هم‎اندیشی با روسای روابط عمومی شرکت‎های تابعه

رویکردهای ارتباطی و اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد

   رویکردهای ارتباطی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در یک نشست مشترک با روسای روابط عمومی های شرکت های تابعه و مدیریت ها، تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت  ایران، در نشست هم‎اندیشی روسای روابط عمومی‎ شرکت‎های تابعه و مدیریت ها که به میزبانی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (چهارشنبه،۱۶ مرداد) در  سالن کنفرانس ساختمان مرکزی سوم برگزار شد، ابلاغیه مسعود کرباسیان، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در خصوص برنامه ها، رویکردهای ارتباطی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی روابط عمومی نفت تشریح شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در این نشست با اشاره به نقش پررنگ این شرکت در شرایط حساس کنونی، بر ضرورت هماهنگی و همفکری هرچه بیشتر روابط عمومی ها تاکید کرد و خواستار اتخاذ نگاهی ویژه و نو به ظرفیت های موجود در شرکت های تابعه از سوی روابط عمومی ها شد.

مجید بوجارزاده با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در زمینه افزایش سطح همکاری روابط عمومی ها با یکدیگر، گفت: لازم است که این عزم جدی نسبت به شکل گیری روابط حرفه ای و در نتیجه آن ارائه تصویری شایسته از خدمات شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه ایجاد شود.

وی اطلاع یابی، پیش بینی، تحلیل و ارائه پیشنهادات عملی به مدیریت روابط عمومی ستاد با هدف اطلاع رسانی موثر و به موقع در سطح شرکت و جامعه، ارائه منسجم برنامه های کوتاه و بلند مدت به ویژه در خصوص پروژه های در دست اجرا، ایجاد تعامل مناسب با رسانه ها و دعوت از خبرنگاران برای بازدید از پروژه های در دست اجرا، تغذیه صحیح اطلاعاتی برای اطلاع رسانی مناسب و درخور، افزایش تحرک و فعالیت ها در بخش های مختلف و تحکیم ارتباط موثر با مدیران عامل را از جمله اهم وظایف روابط عمومی ها برشمرد که در ابلاغیه مسعود کرباسیان به آنها اشاره شد.

در ادامه این نشست کسری نوری، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت به تشریح دیدگاه ها و رویکردهای روابط عمومی وزارت نفت پرداخت و روسای روابط عمومی‎ شرکت‏‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران نیز گزارشی مختصر از عملکرد شرکت تحت مدیریت و ارائه برنامه های کاری خود پرداختند.

+ گزارش تصویری

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۵:۰۶۵۵۵ بازدید