سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد؛

جلسه‌ی هم افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت شیر سازان داخلی کشور

 

      به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، جلسه‌ی هم افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت شیر سازان داخلی کشور با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، مدیران ستادی، مجریان طرح‌های مربوطه و همچنین مدیران عامل شرکت‌های شیر ساز داخلی، در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره ۱ شرکت متن برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، با بیان اینکه در شرایط موجود، لازم است در درجه‌ی اول نیازها و موانع به خوبی شناسایی شوند و سپس با درایت، همدلی و دلسوزی بررسی شوند گفت: در این راستا و فارغ از هرگونه شعار زدگی، تمام تلاش شرکت متن برطرف کردن موانع و تسهیل کردن مسیر بمنظور تسریع در توسعه میادین غرب کارون با توان سازندگان ایرانی است.

وی افزود: با در نظر گرفتن سیاستهای کشور در توسعه میادین نفتی که یک نظام آرمان‌گرا و ایدئولوژیک می‌باشد باید با تلاش هر چه بیشتر، کشور را از شکنندگی اقلام و اجزای گلوگاههای استراتژیک مصون بداریم و با سرلوحه قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به مسیر خود ادامه دهیم. همچنین وی حمایت از افزایش سهم تولید داخل را امری واجب و ضروری دانست و گفت: کمیته‌ای بدین منظور در شرکت متن تشکیل خواهد شد، که سازندگان داخلی بتوانند توانمندی‌های خود را به درستی ارائه دهند و شرکت متن با بهترین روش ممکن بتواند از این توانمندی‌ها در پیشبرد اهداف استراتژیک میادین نفتی استفاده کند.

تورج دهقانی بیان داشت: توان محقق شده، توان در آستانه‌ی تحقق و توان آتی پیمانکاران در این کمیته به طور مجزا و با نظارت واحد مهندسی نفت این شرکت، با رعایت استانداردهای لازم بررسی خواهد شد و تمام تلاش شرکت متن در این خصوص استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی به بهترین نحو و در کوتاهترین زمان ممکن خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، خلق ارزش، ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال‌زایی را در صنعت نفت نتیجه‌ی حمایت از توان تولید داخل دانست و گفت: صنایع وابسته به نفت با همراهی صنعت نفت قدرت خلق ارزش، درآمد ملی، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری را خواهند داشت و تمام تلاش شرکت متن در این خصوص حمایت از این اصل با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری هر چه دقیق تر است.

در پایان این جلسه، مدیران عامل شرکت‌های شیر ساز داخلی پیشنهادات کاربردی خود را در راستای برقراری همکاری هدفمند، منسجم و برنامه‌ریزی شده با شرکت متن در خصوص تأمین کالاهای مورد نیاز این شرکت بیان داشتند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۶:۰۲۵۶۰ بازدید