سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
در ايام تعطيلات نوروز ۹۷؛

شرکت متن، پیشرو در توسعه فعالیتهاى مناطق عملیاتى

طرح‌های توسعه‌ای مناطق عملیاتی غرب کارون، که از اهم فعالیت‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت بشمار می‌رود، در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور  بدون هیچگونه وقفه ای در ایام تعطیلات نوروز همچنان مشغول انجام فعالیت‌های خود بوده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی بار دیگر و برای دومین سال پیاپی در راستای سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و همچنین با بهره گیری کامل از توان پیمانکاران داخلی، کلیه فعالیتهای اجرایی خود را در زمینه حفاری چاههای نفتی، تأسیسات بهره‌برداری و انتقال نفت خام، در ایام تعطیلات نوروز بدون هیچگونه وقفه‌ای در توسعه، مشغول فعالیت بوده است. این فعالیتها در سال گذشته موجب افزایش تولید چشمگیر۶۰ هزار بشکه نفت در روز شده است.

لازم به ذکر است، در نیمه نخست سال ۹۷ که به فرمایش مقام معظم رهبری سال “حمایت از کالای ایرانی” نام گرفته است، افزایش تولید ۵۰ هزار بشکه ای نفت در روز و فرآورش آن از طریق تأسیسات فرآورش سیار برای اولین بار در ایران از جمله اهداف این طرح توسعه ای می باشد.

امید است با بهره گیری از توانمندی مهندسین ایرانی و بکارگیری پیمانکاران داخلی، گامی بزرگ در مسیر توسعه، عزت و سربلندی کشورمان برداشته شود.

همچنین، سایر میادین نفتی غرب کارون، که شامل: میدان‌های نفتی آزادگان شمالی، یاران شمالی، یاران جنوبی، یادآوران، طرح احداث تلمبه خانه غرب کارون و پروژه احداث نیروگاه غرب کارون و تأسیسات جانبی می‌باشند، در این ایام نیز  بی وقفه در حال انجام فعالیت بوده‌اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۴۸۳۶ بازدید