سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN

اولین جلسه شورای فرهنگی شرکت متن در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی شرکت متن با حضور اعضا‌ی این شورا در روز سه شنبه ۲ خرداد ماه سال جاری در محل سالن جلسات ساختمان مرکزی شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این جلسه که دستور کار آن در خصوص ماه مبارک رمضان و مناسبت های پیش رو در خرداد ماه سال جاری بود اعضای شورا ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های پیشنهادی؛ بر لزوم انجسام و استمرار برنامه های شورا و برگزاری جلسات در سال ۹۶ تاکید داشتند.

فرهاد داراخانی؛ نائب رئیس شورای فرهنگی در خصوص سیاست گذاری های فرهنگی در سال جدید بیان داشت: برنامه های فرهنگی ما باید بگونه ای باشد که اثرگذاری آن بر کلیه ی ذینفعان شرکت اعم از پیمانکاران، کارکنان و سازمان های مختلف مرتبط با ما قابل لمس باشد.

در پایان این جلسه تصمیماتی در خصوص برگزاری مراسم های ویژه‌ در ماه مبارک رمضان از جمله برگزاری کلاس آموزش قرآن کریم برای کلیه همکاران و همچنین برگزاری تورهای تابستانی ویژه همکاران و خانواده محترم ایشان، برگزاری مراسم بزرگداشت ایثارگران و بازنشستگان شرکت و نیز برگزاری کلاس آموزش قران کریم در طول سال نیز تصمیم گیری شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۸:۱۷۸۹۴ بازدید