سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ EN

برگزاری اولین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک در اهواز

 به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت اولین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز با حضور این شرکت برگزار شد.

مدیر کل بحران استانداری خوزستان در مراسم گشایش این نمایشگاه اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه با توجه به وجود مشکلات متعدد ، بلایای طبیعی و بحران های مختلف در استان خوزستان برنامه ریزی و از زمستان سال گذشته امور اجرایی آن آغاز شد.

بالدی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، جمع آوری و مستند سازی دستاوردهای مربوط به مدیریت بحران، محیط زیست و صنایع است، این دستاوردها در دسترس مدیران اجرایی خوزستان قرار می گیرد تا با آموزش و تجهیز ادارات کل استان و مدیران شهرستانها، بتوان درمراحل چهارگانه مدیریت بحران که پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی است، گام مهمی در جهت مقابله با بحران های محیط زیست برداشته شود.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: بسترسازی مناسب جهت مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست و مقابله با بحران های استان از مهم ترین اهداف نخستین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک در خوزستان است.

وی در ادامه بیان کرد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک به نمایش میگذارند.

اولین نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک خوزستان در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بعد از ظهر در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برپا است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ مهر ۱۳۹۴ساعت: ۱۳:۲۶۶۳۵ بازدید