سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز بکار کرد

     بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی لحظاتی پیش با شعار تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی آغاز بکار کرد.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امروز (چهارشنبه، ١۶ اردیبهشت ماه) با حضور مقامهای رسمی، بیژن زنگنه، وزیر نفت، مدیران شرکتهای تابعه وزارت نفت و فعالان داخلی و خارجی صنعت نفت در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران آغاز بکار کرد.

«تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی»، شعار امسال نمایشگاه اعلام شده است ضمن این که بیش از هزار و ٢٠٠ شرکت داخلی و ۶٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ۵٠ هزار متر مربع حضور دارند.

در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هیئتهای تجاری و اقتصادی نروژ و لهستان و کشورهایی همچون ایتالیا، چین، آلمان، امارات متحده عربی، هند، ترکیه، روسیه، فرانسه، بلژیک، انگلستان، سنگاپور، موناکو، کره جنوبی، اوکراین، اسپانیا، اتریش، قزاقستان، سوئیس به صورت شرکت یا پاویون حاضر شده اند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ١۶ تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

منبع:‌ شانا

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۵:۰۱۶۴۱ بازدید