سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار به آموزش و پرورش عسلویه

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار به آموزش و پرورش شهرستان عسلویه در قالب طرح روستا مرکزی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مهدی یوسفی با بیان اینکه طرح روستا مرکزی در سطح مدارس شهرستان عسلویه به منظور ایاب و ذهاب دانش آموزان اجرا می شود، افزود: آموزش و پرورش از ارکان مهم کشور برای تربیت نسل آینده و ساختن ایرانی آباد و پیشرفته است و همه باید به این نهاد مهم و اساسی کمک کنند.

یوسفی یکی از دغدغه های مهم والدین در آستانه بازگشایی مدارس را نحوه ایاب و ذهاب دانش آموزان عنوان کرد و افزود: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به نمایندگی از وزارت نفت برای اجرای موفق این طرح مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان به آموزش و پرورش شهرستان عسلویه اختصاص داده است که قطعا این امر در رشد و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان تاثیر بسزایی خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی دولت تدبیر و امید و تاکید بر توسعه زیر ساخت ها هم اکنون شرایط برای تحصیل در مناطق محروم و دورافتاده فراهم شده است، افزود: با اجرای طرح روستا مرکزی امکاناتی فراهم می شود تا آن دسته از دانش آموزانی که پیش از این به دلیل پراکندگی روستاها و مشکلات ایاب و ذهاب از تحصیل محروم بوده اند به امر مقدس تحصیل مشغول می شوند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۲۰۳۲۳ بازدید