سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی راه اندازی پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت اُیکو در طول برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، ۱۵ کارگاه آموزشی به منظور آشنایی با مبانی راه اندازی پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) با بیان اینکه Workshopشرکت اُیکو در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان قرار گرفت افزود: نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا دستاوردهای جدید این شرکت به عنوان پیشتاز صنعت راه اندازی در ایران به فعالان و علاقمندان این صنعت معرفی شود.
بهزاد محمدی با اشاره به اهمیت عملیات پیش راه اندازی و راه‌اندازی در صنایع نفت و گاز افزود: با آغاز عملیات راه اندازی، در واقع حیات در شریان واحدها جریان یافته و حاصل تمامی تلاش ها و پیگیری های مراحل طراحی، خرید و ساخت متبلور می شود.
وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را آشنایی با مبانی و حوزه های کاری راه اندازی پروژه های صنعت نفت اعلام کرد و گفت: این کارگاه های آموزشی مورد استقبال بیش از ۶۰۰ نفر از فعالان صنعت نفت و دانشگاهیان قرار گرفت.
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) به عنوان یکی از شرکت های توسعه یافته و پیشرو در عرصه راه اندازی و بهره برداری و تعمیر و نگهداری پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در کشور، در حال حاضر در ۴ مگا پروژه پارس جنوبی ( فازهای ۹ و ۱۰ ، ۱۷ و ۱۸ ، ۲۰ و ۲۱، ۱۲) حضور فعال دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۰۴۸۴۶ بازدید