سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

اعلام حمایت مناطق نفت خیز جنوب از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن تقدیر از پیروزی های متمادی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ یک باشگاه های کشور گفت: بازی های درخشان این تیم باعث عزت، افتخار،غرور و سربلندی ورزش مناطق نفت خیز جنوب شده است. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد ضمن تاکید بر استمرار حمایت های بی دریغ شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب از تیم فوتبال مسجدسلیمان، اتحاد و همدلی بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران را رمز اصلی موفقیت های این تیم عنوان کرد.
وی اظهار کرد: حضور مقتدرانه بازیکنان، تلاش های بی بدیل کادر فنی و حمایت های بی شائبه هواداران خونگرم مسجدسلیمانی از جمله عواملی است که تیم نفت مسجدسلیمان را در آستانه صعود به لیگ برترفوتبال باشگاه های کشور قرار داده است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان اینکه همواره بازی های تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ یک را رصد می کنم، افزود: به همین منظور و با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیز جنوب سعی شده تا با در اختیار قراردادن تمامی امکانات، شرایط صعود به لیگ برتر برای نفت مسجدسلیمان بیش از پیش فراهم شود.
بورد اظهار امیدواری کرد با صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر فوتبال، شاهد حضور مقتدرانه این تیم در فصل آتی باشگاه های کشور باشیم.
شایان ذکر است تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نماینده مناطق نفت خیز جنوب در لیگ یک باشگاه های کشور هم اکنون با ۴۰ امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه دوم این رقابت ها قراردارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۲۱۵۰۲ بازدید