سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
در بازديد مديرعامل و مديران ارشد شركت متن، از نمايشگاه عكس فرهنگسراي متروعنوان شد:

معرفی دستاورد های صنعت نفت، ضرورتی اجتناب ناپذیر است

مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مهندسی و توسعه نفت از نمایشگاه عکس دستاوردهای این شرکت در فرهنگسرای مترو واقع در ایستگاه شهید بهشتی تهران، بازدید کردند.

مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مهندسی و توسعه نفت امروز ۱۸ خرداد در ایستگاه شهید­بهشتی متروی تهران حضور یافتند و از بخش نگاه گذر این ایستگاه که با نصب عکس هایی از پروژه های بهره برداری شده شرکت متن مزین شده بود، بازدید کردند.

ناجی سعدونی؛ مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در جریان بازدید از نمایشگاه عکس این شرکت ضمن معرفی این حرکت فرهنگی به عنوان اقدامی تاثیرگذار گفت: شرکت متن، مجری طرح های توسعه ای مهم و ملی در صنعت نفت کشور است و از آنجا که این طرح های ملی به عموم مردم تعلق دارد، ارائه و معرفی آنها به مردم ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از ابزار گوناگون اطلاع رسانی برای معرفی دستاوردهای چشمگیر کارکنان صنعت نفت کشور به عموم مردم خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی مناسب این دستاوردها، مردم را بیش از پیش با جایگاه صنعت نفت در اقتصاد کشور آشنا می سازد.

گفتنی است نمایشگاه عکس شرکت مهندسی و توسعه نفت از روز پنجم خردادماه امسال، همزمان با سالروز تولید نفت در ایران برپا شده است و در این نمایشگاه عکس هایی از میدان نفتی دارخوین، طرح آماک، طرح تزریق گاز آغاجاری، سکوی سلمان، میدان تابناک، میدان گازی کیش، طرح احداث ذخیره نفت خام، خطوط لوله گاز و مایعات گازی، سکوی فروزان، سکوی سروش،  سکوی بلال، مخزن آسماری میدان آزادگان و … به نمایش درآمد.

همچنین چندین عکس از تاسیسات قدیمی و جدید میدان مسجد سلیمان در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ خرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۲۹۱,۰۴۴ بازدید