سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

مجوز افزایش نیروی انسانی در پارس جنوبی صادر شد

شانا_ گروه نفت: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیمانکاران فعال در پروژه های پارس جنوبی می توانند برای عمل به تعهدات در زمان مقرر، نیروی انسانی خود را افزایش دهند.

به گزارش شانا، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح امروز (١٣ اسفندماه) با هدف آگاهی از وضع پیشرفت کار در فازهای ١٧ و ١٨ میدان گازی پارس جنوبی، از این فازها بازدید کرد. در این بازدید برنامه های عملیاتی و در دست اقدام آنها  بررسی شد.

رکن الدین جوادی در این بازدید از پیمانکاران و مجریان طرحهای توسعه ای میدان مشترک پارس جنوبی خواست که به منظور واکاوی مشکلات و برطرف کردن آن، گزارش مراحل پیشرفت عملیاتی کار را در مقایسه با برنامه پیش بینی شده بررسی کنند.

وی گفت: پیمانکاران فعال در پروژه های پارس جنوبی می توانند برای عمل به تعهدات در زمان مقرر، نیروهای خود را افزایش دهند.

جوادی با اشاره به نزدیکی تعطیلات نوروز، از پیمانکاران پارس جنوبی خواست حقوق و دستمزد کارکنان را بموقع پرداخت کنند.

معاون وزیر نفت تاکید کرد: پیمانکاران با برنامه ریزی کاری منسجم در این ایام، از بروز هرگونه مشکلی در مسیر پیشرفت پروژه ها جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اهمیت عامل زمان و تاکید بر برنامه ریزی بخصوص در ایام نوروز گفت: بازدید دوره ای از پروژه های میدان مشترک پارس جنوبی در ایام تعطیلات نوروزی نیز ادامه می یابد.

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرده است: مدیرعامل این شرکت، بازدید از پروژه فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی را نیز در برنامه امروز خود دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۵۲۴۶۶ بازدید