سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

مجمع عمومی سالانه شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

شانا_ گروه نفت: مجمع عمومی سالانه شرکت ملی نفت ایران با حضور وزیر نفت، امروز (شنبه، ١٠ اسفندماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، مجمع عمومی سالانه شرکت ملی نفت ایران با حضور وزیر نفت، قائم مقام وزیر نفت، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران و جمعی از نمایندگان سایر نهادها و دستگاههای اجرایی کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، بررسی صورتهای مالی سال ٩١ شرکت ملی نفت ایران و بررسی عملکرد هیات مدیره این شرکت، مهم ترین موضوعاتی بود که در دستور کار مجمع عمومی سالانه NIOC قرار گرفت.

در این جلسه، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به ارائه خلاصه ای از وضع فعلی این شرکت پرداخت و گزارشهای کلی در خصوص میزان تولید، صادرات، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی و پروژه های در دست اقدام شرکت ملی نفت ایران نیز از سوی برخی اعضای هیات مدیره این شرکت ارائه و مقرر شد راهکارهای مناسب به منظور ارتقای جایگاه و پیشبرد اهداف این شرکت اتخاذ شود.

تاکید بر حفظ و ارتقای نیروی انسانی متخصص در بدنه شرکت ملی نفت ایران
در جلسه مجمع عمومی سالانه شرکت ملی نفت ایران، ضرورت استفاده از تکنولوژی های نوین و حفظ و ارتقای نیروی انسانی متخصص در بدنه شرکت ملی نفت ایران مورد تاکید قرار گرفت و اعضای مجمع برای حمایت از تصمیمات اتخاذ شده در این راستا اعلام آمادگی کردند.

در این جلسه، ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمانها و بخصوص جایگاه منابع انسانی در شرکت ملی نفت ایران، ضرورت حفظ و بهره مندی بیشتر از نیروهای متخصص و کاردان در این شرکت با توجه به شرایط منطقه ای فعالیت کارکنان مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۱۴:۰۹۳۸۴ بازدید