سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

مادر شهید صادقی : امیدوارم نسل جدید ادامه دهنده راه شهدا باشد

در ادامه سلسله ملاقاتهای مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران با خانواده های معظم شهدا، جعفرمدنی زادگان مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به همراه غلامحسن منصوری نژاد رییس دفترمدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ونیز تقی گلستانی رییس امور ایثارگران شرکت ملی نفت ایران و دوتن از کارشناسان دفترپژوهش و فناروی این شرکت با حضور در منزل شهیدان حسن لاجوردی پور و محسن صادقی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، هدایای به رسم یادبود به مادران این دو شهید گرانقدر اهدا کردند.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در این بازدید، مدنی زادگان ضمن احترام به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و صنعت نفت بویژه این دو شهید گرانقدر برای ایشان علو درجات را ازدرگاه خداوند متعال مسآلت نمود.

وی ضمن اشاره به وظیفه مدیران ارشد صنعت نفت برای دلجویی و تکریم خانواده معظم شهدا تصریح کرد: تجلیل و تکریم خانواده شهدا پاسداشت و حرمت داشتن ایثارگری ها و از خودگذشتگی های جوانانی است که از همه چیز خود گذشتند تا این انقلاب پویا و سربلند به مسیر خود ادامه دهد.

وی ادامه داد : شهدا با جانفشانی خود به عهدی که با امام راحل داشتند جامه عمل پوشانده و تا ابد الگویی ماندگار برای نسل های آینده به یادگار گذاردند.

مدنی زادگان خاطر نشان کرد : بنده به نمایندگی از کارکنان شریف صنعت نفت و مدیران آن مفتخرم که این ایام مبارک را به شما تبریک گفته و برای هرگونه خدمت گذاری به شما اعلام آمادگی نمایم.

در این ملاقات مادر شهید صادقی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران شرکت ملی نفت در منزل شهید ، از حمایتها و پیگیری ها ی  امور ایثارگران شرکت ملی نفت در جهت رفع مشکلات خانواده معظم شهد تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود تا نسل جدید نیز ادامه دهنده راه شهدا باشد.

مادرشهید لاجوردی پور نیز طی سخنانی با ابراز خوشحالی از توجه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران به خانواده شهدا  برای ایشان از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی کرد.

گفتنی است شهید محسن صادقی کارمند اداره تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران  ۴۰ روزپس از ازدواج، به جبهه های نبرد حق عله باطل شتافت و به درجه رفیع شهادت رسید. شهید لاجوردی پور نیز پس از آنکه در خردادماه سال ۶۷ مفقود شد پیکرمطهرش در سال ۸۲ به میهن بازگشت و در کنار سایر همرزمان دلاورش درقطعه شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۴۶۴۰۰ بازدید