سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های…

وزیر نفت با صدور احکامی جداگانه، عباس کاظمی را به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و سید عماد حسینی را به عنوان معاون وزیر در امور مهندسی منصوب کرد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در حکم بیژن زنگنه خطاب به عباس کاظمی آمده است: “با عنایت به تعهد، تجربه و تخصص جنابعالی، به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران منصوب می شوید. از خداوند متعال ادامه توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله مسئلت دارد.”
وزیر نفت همچنین در حکم جداگانه ای خطاب به علیرضا ضیغمی؛ مدیرعامل سابق شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران آورده است: “ضمن تشکر از خدمات و زحمات جنابعالی در مدت عهده داری مسئولیت معاونت وزیر و مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، بدینوسیله به عنوان مشاور وزیر منصوب می شوید.”
معاون وزیر نفت در امور مهندسی منصوب شد
بر اساس این گزارش، وزیر نفت همچنین با صدور حکمی سیدعماد حسینی را که پیش از این معاون پژوهشی موسسه مطالعات بین المللی انرژی بود به عنوان معاون خود در امور مهندسی منصوب کرد.
در حکم بیژن زنگنه خطاب به سیدعماد حسینی آمده است: “با توجه به تجارب و توانمندی های جنابعالی، بدینوسیله به عنوان معاون وزیر در امور مهندسی منصوب می شوید. امیدوارم با بروز توانمندی های خود بتوانید به عنوان نماد نسل جدیدی از مدیران جوان و با استعداد در صنعت نفت، راهگشای حضور گسترده این نسل امیدبخش در آینده مدیریتی این صنعت باشید. از خداوند قادر متعال توفیقات جنابعالی را مسئلت دارد.”

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ مهر ۱۳۹۲ساعت: ۱۳:۲۲۵۴۱ بازدید