سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

جذب ۴۰۰ نیروی انسانی جدید در شرکت ملی حفاری

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از جذب ۴۰۰ نیروی جدید در رشته های مکانیک، برق و حفاری از طریق آزمون صنعت نفت در سال جاری خبر داد و گفت: مراحل مصاحبه فنی پذیرفته شدگان آزمون سال گذشته صنعت نفت از امروز انجام می شود. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدرضا پورسیاح از جذب نیروهای تازه استخدام در شرکت ملی حفاری ایران خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز از امروز مراحل مصاحبه فنی پذیرفته شدگان آزمون سال گذشته صنعت نفت به عمل خواهد آمد.

پورسیاح افزود: در پنج سال گذشته، تعداد ۹۶۰ نفر از افرادی که در آزمون های استخدامی صنعت نفت قبول شده بودند در رشته های عملیات حفاری، سیالات، برق، مکانیک، خدمات جنبی به صورت رسمی، جذب شرکت شدند و امسال نیز در راستای افق چشم انداز صنعت حفاری و توسعه ناوگان، تعداد ۴۰۰ نفر دیگر جذب می شوند.
پورسیاح با اشاره به تبدیل وضعیت کارکنان ارکان ثالث، گفت: بر اساس بخشنامه هیئت دولت در زمینه انعقاد قرارداد با نیروهای پیمانکاری با برنامه ریزی های صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم از شرکت ملی نفت ایران، در سال جاری شرایط جذب قراردادی ۱۲۰۰ نفر دیگر از کارکنان ارکان ثالث فراهم شده است.
وی اظهار کرد: در سال گذشته با تلاش اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی ۲۸۱ هزار و۴۰۰ ساعت آموزش، برنامه ریزی و اجرا شد که سرانه آموزشی برای هر نفر به طور میانگین در طول یک سال ۱۷٫۴ ساعت بوده است.
پورسیاح از ارزشیابی عملکرد کارکنان از طریق سامانه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: یکی از کارهای مهم هر سازمان در راستای ایجاد انگیزه و شایسته سالاری، ارزشیابی عملکرد کارکنان است که در سال جاری و در این راستا، سامانه سیستم نوین مدیریت عملکرد کارکنان به منظور ارزیابی در اختیار مدیران و مسئولان شرکت قرار می گیرد.
وی آموزش را از اولویت های کاری و ضروری هر سازمان برشمرد و گفت: از ابتدای سال جاری، ارتقاء و دریافت رتبه برای شاغلان منوط به گذراندن دوره های آموزشی مرتبط است.
پورسیاح تصریح کرد: هم اکنون درحال برنامه ریزی برای تبدیل وضعیت کارکنانی هستیم که با مدرک تحصیلی دیپلم، ۱۲۰۰ ساعت آموزش فنی را سپری کرده اند تا معادل فوق دیپلم برای آنان لحاظ ، محاسبه و پرداخت شود، که مراحل اداری آن در حال طی شدن است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ مهر ۱۳۹۲ساعت: ۱۴:۴۵۴۸۰ بازدید