سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ EN

فعالیت‌های شرکت ملی نفت را با شتابی بیش

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: فعالیت‌هایی که تا کنون در سطح شرکت ملی نفت ایران انجام شده است را با روندی مطلوب و با شتابی بیش از گذشته دنبال می‌کنیم. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن‌الدین جوادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران که با حضور وزیر نفت، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت‌های تابعه برگزار شد، از زحمات احمد قلعه‌بانی؛ معاون سابق وزیر نفت و دیگر مدیران و کارکنان این شرکت، سپاسگزاری و قدردانی کرد.
جوادی، سعه صدر، حسن خلق، همراهی و آمادگی برای حل مشکلات را از جمله ویژگی‌های قلعه‌بانی برشمرد و افزود: در طول سال‌های فعالیت مهندس قلعه‌بانی در شرکت ملی نفت ایران و پیش از آن هم در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (IDRO) در طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ میدان گازی پارس جنوبی، توفیق آشنایی با وی را داشته‌ام.
وی، از زحمات احمد قلعه‌بانی در دوران تصدی مدیریت شرکت ملی نفت ایران قدردانی و تصریح کرد: برای مهندس قلعه‌بانی آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و امیدوارم در هر مقام و مسئولیتی که خدمت می‌کنند، همواره منشأ اثر در انجام فعالیت‌های بزرگ و به یاد ماندنی در میهن عزیزمان باشد.
معاون وزیر نفت ابراز امیدواری کرد که فعالیت‌هایی که تا کنون در سطح شرکت ملی نفت ایران و در پروژه‌های این شرکت انجام شده است را با روال مطلوب، مناسب و با شتاب بیش از پیش دنبال کند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ شهریور ۱۳۹۲ساعت: ۱۶:۳۱۳۱۷ بازدید