سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN
همزمان با روز جهانی بهداشت حرفه ای:

برگزاری دوره آموزشی با شعار “فشار خون را جدی بگیرید” در شرکت متن

به منظور ارتقاء سطح دانش و سلامت کارکنان شرکت متن و مطابق با برنامه‌ریزی واحد آموزش، دوره آموزشی در خصوص شعار امسال روز جهانی بهداشت “فشار خون را جدی بگیرید” در شرکت متن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مسعود بازیار رئیس واحد آموزش شرکت مهندسی و توسعه نفت اظهار داشت: به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای، شرکت متن با هماهنگی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام به برگزاری دوره آموزشی نمود.

مسعود بازیار گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری فشار خون و تأثیر آن بر بروز بیماریهای انسداد عروق کرونر و سکته مغزی که  همراه با یکدیگر اولین عامل اصلی مرگ ناگهانی و معلولیت در کشورهای جهان هستند شعار “فشار خون را جدی بگیرید” مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: مطالب ارائه شده در این دوره برای استفاده همه کارکنان در قالب POWER POINT در سیستم EORG قرار گرفته است.

رئیس واحد آموزش شرکت متن اظهار داشت: به منظور سلامت جسمی و روحی کارکنان با موافقت مدیر منابع انسانی شرکت متن و معاونت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، هر ماه یک دوره آموزشی سلامت با موضوعات مختلف برگزار خواهیم کرد.

گفتنی است: روز جهانی بهداشت از طرف سازمان بهداشت جهانی (WHO) نامگذاری گردیده و هر ساله برنامه های این سازمان مطابق با شعار طرح شده در سراسر جهان مورد پیگیری و اجرا قرار میگیرد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۱۲:۰۳۱,۱۳۸ بازدید