سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ EN

برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر در نفت و گاز مسجد سلیمان

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان، برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر را تشریح کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا امینی با بیان اینکه برنامه های پیش بینی شده امسال با سال های پیش از آن متفاوت است، افزود: امسال افزون بر اجرای برنامه هایی مانند دیدار با خانواده شهدا، برگزاری صبحگاه مشترک بسجیان و غبار روبی گلزار شهدا، اجرای برنامه های دیگری از جمله برپایی نمایشگاه کتاب و عکس درمحل بیمارستان امام خمینی (ره)، برگزاری مسابقه آشپزی کارکنان بسیجی، راهپیمایی بانوان بسیجی و برگزاری جنگ شادی در شامگاه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نیز پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان نفت مسجد سلیمان، همواره گوش به فرمان اوامر مقام عظمای ولایت و جان بر کف در راه پاسداشت از آرمان های انقلاب بوده و هستند، گفت: در روزهایی که متعلق به شهدای انقلاب اسلامی است، کارکنان بسیجی این شرکت با حضور در پایگاه های انتقال خون، خون خود را برای نجات بیماران نیازمند اهداء می کنند.
امینی افزود: این اقدام با این هدف و پیام صورت می گیرد تا جان بر کف بودن و آمادگی کامل بسیجیان برای نثار خونشان در راه آبادانی، عزت و سرافرازی بیش از پیش میهن عزیز اسلامی بار دیگر ثابت شود.
وی از نورافشانی آسمان شهر در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این مراسم با برگزاری ایستگاه های متعدد صلواتی پخش شربت و شیرینی در سطح شهر توام است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان، ۹ تن از کارکنان این شرکت به نام های رمضان حیدری، حاتم احمدی بلوطکی، سید عباس بحرینی، عبداله صالحی فرگنی، حسن کریم پور بابری، خداداد حسینی منجزی، جهانگیر دانش، سید حسین صالحی ریحانی، نوروز علی دری سده در راه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایران به درجه رفیع شهادت رسیده اند و ۵۴ نفر از کارکنان این شرکت نیز به درجه جانبازی نایل شدند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۲:۱۲۳۹۲ بازدید