سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

رونمایی از ۳ کالای ساخت داخل در چهارمین نمایشگاه نفت خوزستان

     مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب خبر از رونمایی ۳ قلم کالای مهم ساخت داخل همزمان با چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان از ۹ تا ۱۲ بهمن داد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد؛ مدیرعامل ممناطق نفتخیز جنوب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبرگفت: در این نمایشگاه با حضور مقامات عالی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و استانی از ۳ قلم کالای مهم ساخت داخل رونمایی و نشست های تخصصی در ارتباط با توسعه ساخت داخل میان متخصصان و کارشناسان این شرکت و فعالان بخش خصوصی برگزار می شود.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف شناسایی توانمندی سازندگان داخلی، ارائه دستاوردهای ساخت داخل و ایجاد فضای مناسب میان سازندگان داخلی و شرکت های نفتی برگزار می شود.
بورد اضافه کرد: این نمایشگاه از نظر کیفی نسبت به نمایشگاه های گذشته متمایز است و از نظر کمی نیز تا کنون ۱۵۰ شرکت و سازنده داخلی برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده اند.
انجام ۳هزارو ۱۴۰میلیارد ریال پروزه عام المنفعه از سوی مناطق نفتخیز جنوب
بورد  همچنین با بیان این که برنامه تولید همراه با توسعه پایدار سرفصل فعالیت های این شرکت در اهتمام ویژه به پروژه های عام المنفعه در مناطق پیرامونی تاسیسات است گفت: تا کنون ۳ هزار و ۱۴۰ میلیارد ریال در زمینه اجرای پروژه های عام المنفعه از جمله راهسازی، ایجاد فضای های آموزشی و مجموعه های فرهنگی و ورزشی هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: ۳ هزار و ۳۶۹ میلیارد ریال نیز پروژه در دست اجرا است که تعدادی از آنها در آستانه بهره برداری قرار دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۰:۱۱۳۸۱ بازدید