- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://pedec.ir -

پنجمین المپیاد ورزشی در شرکت متن برگزار شد

 پنجمین المپیاد ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، رئیس امور ورزش این شرکت گفت: ۲۸۵ نفر در این مسابقات شرکت کردند که ۱۲۰ نفر آنها از نیروهای پیمانکاری شرکت متن بودند.

مهرداد گل محمدی توضیح داد: مسابقات در رشته های شنا، تیراندازی، دارت، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شطرنج و فوتسال برگزار شد.

گل محمدی در خصوص محل برگزاری مسابقات گفت: مسابقات فوتسال و شنای آقایان در باشگاه شماره ۲ نفت، والیبال در ورزشگاه حیدر نیا و سالن ورزشی دانشگاه امیرکبیر، شنای خانم ها در دانشگاه امیر کبیر و مابقی رشته ها در محل شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد و افزود خوشبختانه مشکل خاصی در امکانات و فضای برگزاری مسابقات وجود نداشته است.

وی هدف از برگزاری مسابقات را انتخاب نفرات برتر و کشف استعدادها بیان نمود و خاطر نشان کرد شرکت متن در چهار دوره اخیر در رشته فوتسال مقام اول را کسب کرده و در مورد مسابقات خانم ها در رشته شنا مقام های اول و دوم و در رشته آمادگی جسمانی مقام دوم را به دست آوردند.

رئیس امور ورزش از برگزاری مسابقات فوتسال جام ماه مبارک رمضان در سطح شرکت ملی نفت و مسابقات دیگری بین شرکتهای متن و خطوط لوله و مخابرات نفت، پالایش و پخش، خدمات و پشتیبانی کالا و … در آینده نزدیک در سطح مدیران خبر داد.

گل محمدی در مورد برنامه استفاده از باشگاه ورزشی شرکت متن برای همکاران توضیح داد: خانم ها و آقایان می توانند در روزهای زوج و فرد به تفکیک از باشگاه بدنسازی داخل شرکت استفاده کنند، همچنین رشته فوتسال دو جلسه در هفته در باشگاه شماره ۲ نفت و سالن ورزشی دانشگاه امیرکبیر، رشته شنای آقایان یک جلسه در هفته در باشگاه شماره ۲ ، رشته والیبال دو جلسه در هفته از سالن دانشگاه امیرکبیرو ورزشگاه حیدرنیا، تیاندازی خانم ها و آقایان یک جلسه در هفته در ورزشگاه شهیدکبکانیان و شنای خانم ها یک جلسه در هفته در دانشگاه امیرکبیر

وی از برنامه های آینده ورزش در متن به تخصصی کردن و ارائه آموزش های روز دنیا اشاره کرد، به عنوان مثال در رشته شطرنج و تنیس روی میز ماهی یکبار از اساتید تیم ملی دعوت به عمل آید، توزیع بروشورهای ورزشی یک الی دو بار در ماه برای بالا بردن سطح معلومات ورزشی همکاران و طرح سؤال و برگزاری مسابقه بین همکاران، مشاوره تغذیه و تشکیل تیم فرزندان کارکنان شرکت متن.

گل محمدی در پایان نیروی انسانی را به عنوان یکی از رکنهای اساسی سازمان نام برد و ارتقای سطح روحیه و شادابی این نیروها بر عهده امور ورزش است و ما تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم.

[1] [2] [3] [4]