سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت آغاز به‌کار کرد

هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور مسئولان ارشد کشور و وزارت نفت آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، افتتاحیه نمایشگاه هفدهم از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه – ۲۹ فروردین) و با حضور دکتر محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس‌جمهوری، مهندس رستم قاسمی، وزیر نفت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیسیون انرژی، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی، معاونان وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت‌های تابعه و کارشناسان و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.
در این مراسم پس از ارائه گزارش چگونگی برگزاری نمایشگاه هفدهم از سوی مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، وزیر نفت و معاون اول رئیس جمهوری سخنرانی خواهند کرد.
بر اساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم، پس از مراسم افتتاحیه و از ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه عموم علاقه‌مندان می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند.
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت تا روز جمعه یکم اردیبیهشت از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
نخستین روز برگزاری هفدهیمن نمایشگاه بین المللی صنعت نفت به نام تولید ملی و شکست تحریم‌ها، توسعه صنعت بالادستی نامگذاری شده است، دومین روز نمایشگاه به عنوان خودکفایی و خودباوری در صنعت نفت ایران (صدور دانش فنی و ساخت داخل)، روز سوم به عنوان امنیت انرژی- امنیت اقتصادی و روز چهارم نیز به عنوان تولید و صادرات فرآورده های نفتی نامگذاری شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۱:۴۳۳۲۶ بازدید