سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN

وزیر نفت صبح امروز با مدیران و کارکنان صنعت نفت دیدار و گفت و گو کرد

صبح امروز ( دوشنبه ۷ فروردین) رستم قاسمی، وزیر نفت با جمعی از کارکنان و مدیران صنعت نفت دیدار کرد و سال جدید را به آنها تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این دیدار جواد اوجی؛ مدیرعامل شرکت ملی گاز، علیرضا ضیغمی؛ مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، عبدالحسین بیات مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، سید محمود محدث؛ مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، مسعود جباری راد؛ مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید نفت و گاز، محمود زیرکچیان زاده؛ مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره، هدایت الله خادمی؛ مدیرعامل شرکت حفاری شمال؛ محمد جواد کیان؛ مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و سایر مدیران حوزه ستادی وزارت نفت و شرکت های تابعه حضور داشتند.

 در این دیدار یک و نیم ساعته، کارکنان حوزه ستادی وزارت نفت و شرکت‌های تابعه با وزیر، معاونان و مدیران کل حوزه ستادی و مدیرعامل های شرکت‌های ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، صنایع پتروشیمی، گاز و نفت، از نزدیک دیدار کردند.

وزیر نفت در دیدار صمیمی با مدیران و کارکنان صنعت نفت ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته در سال گذشته، سالی پربار همراه با موفقیت را برای آنان از خداوند متعال در خواست کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۹:۲۳۳۳۹ بازدید