سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

مسیر اعتلا و حفظ جایگاه جهانی صنعت نفت متوقف نمی شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پیامی به مناسبت هشتم فروردین ماه، سالروز سفر مقام معظم رهبری به عسلویه، تصریح کرد: مسیر اعتلا و حفظ جایگاه جهانی صنعت نفت متوقف نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسعود نصوری؛ مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پیامی به منسبت سالروز سفر تاریخی و پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به عسلویه گفت: روز هشتم فروردین ماه، به طور قطع حماسی ترین برگ زرین تاریخ یکصد و چهار ساله صنعت نفت کشور است؛ روزی که همچون نگینی بر پهنه عظیم این صنعت بالنده می درخشد و به عنوان الگویی نمونه ملاک کار و تلاش مضاعف و موجب تقویت روحیه خودباوری و خوداتکایی در کارکنان سختکوش صنعت راهبردی نفت ایران اسلامی محسوب می شود.

نصوری افزود: در آغاز چهارمین بهار از دهه چهارم انقلاب اسلامی (دهه پیشرفت و عدالت) در سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» صنعت نفت آماده جهش های جهانی است و این جز به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و تدبیر و رهبری مقام عظمای ولایت و روحیه خودباوری و ایثارگری کارکنان پرتلاش صنعت نفت کشور نبوده است.

وی در ادامه این پیام تصریح کرد: سال گذشته، با قدوم پر خیر و برکت رهبر فرزانه انقلاب، بستان امید و شور و شعف در استان بوشهر رویید و با سفر معظم له به عسلویه، صنعت نفت در این منطقه راهبردی جان تازه ای گرفت و گام های موثری به سمت پیشرفت وتوسعه این خطه برداشته شد.

نصوری اظهار کرد: سال ۱۳۹۰، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به خط مقدم جبهه اقتصادی کشور بدل شد و امسال نیز سال توانمندسازی حداکثری صنعت نفت در تمامی مناطق عملیاتی خواهد بود و بی شک با روحیه مضاعف و پرتلاش خدمتگزاران این عرصه، مسیر اعتلا و حفظ جایگاه جهانی صنعت نفت متوقف نخواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۹:۲۴۲۹۶ بازدید