سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

توسعه پارس جنوبی، آزمونی تاریخی برای ایران است

وزیر نفت در پیامی به سومین همایش توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور منطقه اقتصادی انرژی پارس گفت : طرح عظیم و راهبردی پارس جنوبی، ما را در آزمونی تاریخی قرار داده تا دین خود را نسبت به این نظام مقدس ادا و برای آیندگان چشم انداز روشنی ترسیم نماییم.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، وزیر نفت در پیام خود به سومین همایش توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور منطقه اقتصادی انرژی پارس که صبح امروز( ۴ اسفند ماه) درسالن همایش های بین المللی خلیج فارس در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس قرائت شد ،آورده است: این طرح عظیم و راهبردی ما را در آزمونی تاریخی قرار داده تا دین خود را نسبت به این نظام مقدس ادا و برای آیندگان چشم انداز روشنی ترسیم نماییم که به فضل الهی و با توجه به اصول و ارزش ها و توان بالای موجود در نیروهای خلاق مومن متعهد و متخصص این مهم محقق خواهد شد.

در این پیام آمده است:

با سلام و درود بر معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر کشور عزیزمان و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و ملت غیور ایران.

وزیر نفت در این پیام یادآور می شود: این طرح عظیم و راهبردی ما را در آزمونی تاریخی قرار داده تا دین خود را نسبت به این نظام مقدس ادا و برای آیندگان چشم انداز روشنی ترسیم نماییم که به فضل الهی و با توجه به اصول و ارزش ها و توان بالای موجود در نیروهای خلاق مومن متعهد و متخصص این مهم محقق خواهد شد.

قاسمی در پیام خود تاکید می کند: امروز مامورین ما در خط مقدم تولید رهایی کشور از وابستگی به بیگانگان و خودکفایی در این صنعت عظیم است . بنابراین اینگونه گردهمایی ها فرصتی برای تحقق این اهداف مقدس است که در این خصوص باید با خرد جمعی برای دستیابی به اهداف بزرگ از همه ظرفیت های موجود استفاده نمود.

 وی در ادامه این پیام چنین آورده است: عزیزان! شکی نیست که به حول و قوه الهی گذر از این آزمون تاریخی نه تنها برای نسل حاضر که برای آیندگان نیز مایه فخر و مباهات خواهد بود. استفاده از همه توانمندی ها و ظرفیت های علمی و تخصصی کشور برای دستیابی به اهداف بلند اجتناب ناپذیر است . امیدوارم در سومین همایش در حال اجرای توسعه پایدار یکپارچه و دانایی محور منطقه اقتصادی انرژی پارس با توجه خاص به تولید توسعه همه جانبه، گامی بلند در این مسیر برداریم.

وزیر نفت در پایان پیام خود به سومین همایش توسعه پایدار، یکپارچه و دانایی محور منطقه اقتصادی انرژی پارس،آورده است:  آرزوی اینجانب توفیق دست اندر کاران فعالان و دلسوزان این عرصه و دستیابی به دستاوردهای علمی و عملی برای توسعه پر شتاب این میدان استراتژیک و اجرای منویات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و نزدیکی و نیل به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۰۴۳۷۱ بازدید