سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

آب کارون زیاد شد

با راه اندازی سه دستگاه الکتروپمپ، ظرفیت پمپاژ آب شرب در تاسیسات صنعتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون افزایش یافت.

رئیس مهندسی فرآورش شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، با اعلام این خبر گفت: با نصب و راه اندازی دو دستگاه الکتروپمپ و تجهیزات جانبی آنها و بکارگیری یک دستگاه الکتروپمپ یدک و ایجاد اصلاحاتی در سیستم آبرسانی، ظرفیت پمپاژ آب شرب به منظورارسال به تأسیسات نفتی نظامیه و مجموعه صنعتی شماره – ۳ اهواز شامل کارخانه های بهره برداری، نمکزدایی، ایستگاه های تقویت فشار گاز آسماری و بنگستان افزایش یافت.

فرزاد حمزه لوی؛ رئیس مهندسی فرآورش شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، توضیح داد: در یک اقدام اصلاحی، سیستم آبگیری تانکرهای آب شرب واحدهای عملیاتی از خطوط انتقال آب آشامیدنی به تأسیسات ناحیه صنعتی کریت و مجموعه صنعتی شماره – ۳ اهواز جدا شد و در ادامه با راه اندازی دو دستگاه الکتروپمپ جدید ، مشکل کمبود فشار آب شرب این تاسیسات برطرف گردید.

وی در ادامه افزود: با انجام این اصلاحیه فرآورشی، علاوه بر رفع مشکل کمبود فشار آب مورد نیاز تأسیسات صنعتی، تجمع تانکرها در تصفیه خانه آب صنعتی شهید دغاغله نیز به نحو چشمگیری کاهش یافت.

حمزه لوی در پایان گفت:این اصلاحیه با همکاری کارشناسان مهندسی فرآورش، خدمات عملیات و نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون انجام گرفته است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۲۸۴۴۹ بازدید