سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

پیام معاون وزیر نفت به مناسبت هفتمین دوره المپیاد ورزشی فرزندان پسر کارکنان وزارت نفت

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در پیامی به مناسبت هفتمین دوره المپیاد ورزشی فرزندان پسر کارکنان وزارت نفت، تاکید کرد: در این المپیاد، معبار ارزش، نبروی بدنی و پیروزی بر رقیب نسیت، بلکه چیرگی بر نفس است.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، هفتمین المپیاد سراسری فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان وزارت نفت از سه شنبه ۲۵ بهمن ماه تا یکشنبه ۳۰ بهمن ماه به میزبانی شرکت ملی نفت در مجتمع ورزشی آموزشی صنعت نفت در شهرستان محمودآباد در حال برگزاری است.

دکتر کریم سلحشور در پیامی به مناسبت المپیاد ورزشی فرزندان پسر کارکنان وزارت نفت آورده است:

“باعث افتخار و مباهات می‌باشد که امروز فرزندان عزیز کارکنان خدوم و شریف صنعت نفت در کنار ماموریت‌های کاری والدین خود به عنوان آینده‌ساز و بازوی توانای ایران اسلامی برای تضمین سلامتی جسمانی و بهداشت محیط خانواده، تامین امنیت و سلامت جامعه به فعالیت‌های ورزشی همگانی و قهرمانی می‌پردازند.

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رشد و تعالی فرهنگ غنی و کهن کشورعزیزمان ایران نزد آحاد ملت گرانقدر و به‌ویژه شما فرزندان، کارکنان و تلاشگران خدوم و پر افتخار صنعت نفت می‌باشد و یقینا در آینده نزدیک فرزندان کارکنان غیور صنعت نفت با حضور موثر خود در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی خواهند توانست به درک بالایی از جنبه‌های دین مبین اسلام و آداب و فرهنگ ایرانی اسلامی دست یابند.

در مبانی ورزش، پهلوان پروری، بر تفکر قهرمان سازی مقدم بوده و با همین اندیشه متعالی است که ملت شریف به ویژه دلاور مردان آینده در عرصه تولید در صنعت نفت، با ولایت‌مداری و نثار جان خود، از کیان اسلام و ایران اسلامی پاسداری می‌نمایند.

امروز شما فرزندان پرسنل صدیق و تلاشگر صنعت نفت در این المپیاد فرصتی مناسب دارید تا در رقابت‌های ورزشی توام با رفاقت در یک محیط صمیمی با الهام از آیین فطرت و اقتداء به مولای متقیان حضرت علی علیه السلام به تاملی شایسته درباره این حقیقت بپردازید که معیار ارزش، نیروی بدنی و پیروزی بر رقیب نیست، بلکه چیرگی برنفس است.

در پایان بر خود لازم می‌دانم از هدایت‌ها، حمایت‌ها، و پشتیانی مقام عالی وزارت، مدیر عامل شرکت ملی نفت، اداره کل ورزش به عنوان متولی برگزاری المپیادهای سراسری وزارت نفت، مدیریت توسعه منابع انسانی و ریاست اجرایی المپیاد و کلیه همکاران و دست اندرکاران در شرکت ملی نفت که میزبان شایسته‌ای برای پذیرایی از فرزندان و همکاران بودند، تشکر و قدردانی نمایم.”

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۱۰۳۳۲ بازدید